Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2022, 18:10

Death Knight nawiedzi Hearthstone, duży dodatek w drodze

Blizzard zapowiedział dziś Pochód Króla Lisza, czyli kolejny dodatek do Hearthstone. Wprowadzi on do gry klasę Rycerza śmierci oraz nową talię kart.

Źrodło fot. Blizzard
i

Blizzard zapowiedział kolejny dodatek do HearthstonePochód Króla Lisza. Za jego sprawą do gry zawita nowa klasa postaci oraz talia złożona ze 145 kart. Rozszerzenie wejdzie do sprzedaży 6 grudnia tego roku na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Z tej okazji opublikowano również zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Wspomnianą wcześniej klasą postaci jest Rycerz śmierci (ang. Death Knight), który reprezentowany będzie przez Arthasa Menethila. Postać ta powinna być szczególnie dobrze znana osobom znającym Warcrafta III. To właśnie tam kierowaliśmy jego losami i byliśmy świadkami tego, jak przeszła na stronę zła.

Rycerz śmierci będzie miał możliwość wskrzeszania umarłych oraz detonowania zwłok, by zadać obrażenia przeciwnikom. Jego mocą specjalną zostanie natomiast Szarża ghula, dzięki której na jedną turę przywoływany jest Ghul 1/1.

Jeśli natomiast chodzi o niedostępne wcześniej jednostki, będą one związane z nieumarłymi. W grze pojawiają się nowi sojusznicy – Niezłomni i Żmij mrozu.

Oczywiście nie jest to pełna zawartość Pochodu Króla Lisza. Z czasem Blizzard będzie systematycznie prezentował kolejne karty, które zawitają do Hearthstone wraz z DLC. Oczywiście pojawią się również dodatkowe szczegóły związane z tymi już ujawnionymi.

  1. Hearthstone – oficjalna strona

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

E3 2021