Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 września 2021, 16:48

autor: Gacek

Piotr Adamczyk w pierwszym zwiastunie serialu Hawkeye. Kolejny Polak w MCU

W sieci pojawił się nowy zwiastun Hawkeye’a, kolejnego serialu Marvel Cinematic Universe. W produkcji zobaczymy Piotra Adamczyka.

Fani Marvela ostatnimi czasy nie mają na co narzekać. Do kin 5 listopada wejdzie Eternals, a na małych ekranach w najbliższych miesiącach zobaczymy nowy serial Hawkeye, z dobrze znanym fanom Jeremym Rennerem w tytułowej roli. Wydawcy właśnie podzielili się nowym zwiastunem produkcji (poniżej), na którym możemy zobaczyć niezwykłego łucznika w akcji. Warto również wspomnieć o wcześniejszych doniesieniach, że w serialu najprawdopodobniej zobaczymy Piotra Adamczyka. Plotki te potwierdziły się – polskiego aktora widać przez moment w 40. sekundzie zwiastuna. Jest to nasz drugi rodak, który wystąpił w MCU – pierwszy był znany reżyser Jerzy Skolimowski, który pojawił się w filmie Avengers z 2012 roku.

Zapowiedź wyróżnia się świątecznym klimatem, jednocześnie łącząc tradycyjne dla Marvela elementy, czyli komediowe scenki z segmentami pełnymi akcji. Mocno zwraca uwagę również postać drugiej łuczniczki Kate Bishop, której relacja z Hawkeye’em na pewno wprowadzi ciekawą dynamikę do serialu.

Produkcja będzie dostępna w usłudze Disney+ 22 listopada tego roku.