Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2022, 11:41

autor: Adam Adamczyk

Jeden screen rozpalił graczy, twórca Stardew Valley potrafi zaciekawić

Twórca Stardew Valley dzieli się zrzutem ekranu i motywem muzycznym z Haunted Chocolatier. Fani są zachwyceni.

źródło: YouTube | ConcernedApe

Mimo że Stardew Valley miało swoją premierę w 2016 roku, cieszy się niesłabnąca popularnością. Jest to o tyle zaskakujące, że całą grę stworzył, a raczej tworzy jeden człowiek – Eric Barone, znany jako ConcernedApe. Deweloper regularnie ją rozbudowuje, choć ostatnio nieco zwolnił, ponieważ więcej czasu poświęca swojej nowej grze, jaką będzie Haunted Chocolatier. O tej produkcji pisaliśmy w październiku 2021 roku i od tamtego czasu nie było wielu nowych informacji na jej temat. Teraz Eric Barone podzielił się nowym screenem, który rozpalił zainteresowanie graczy.

Nowy screen z Haunted Chocolatier

Jeden screen rozpalił graczy, twórca Stardew Valley potrafi zaciekawić - ilustracja #1
Źródło: ConcernedApe na Twitterze

Na zrzucie ekranu opublikowanym na profilu na Twitterze twórcy możemy zobaczyć walkę z bossem, jakim jest gigantyczna pszczoła. Screen jaki jest – każdy widzi i choć nie prezentuje on nic przełomowego, to i tak wzbudził wielkie zainteresowanie wśród graczy. Może to dlatego, że Stardew Valley stało się hitem i fani wyczekują każdej informacji dotyczącej kolejnej gry od Erica Barone’a, a może dlatego, że twórca rzadko dzieli się informacjami na temat tej produkcji. Komentarze pod postem jasno pokazują, że gracze nie mogą się doczekać tego tytułu.

Potrzebuję tej gry tak szybko, jak to możliwe! – Kyle 999

Wygląda uroczo. – Nico Cage

Wygląda wspaniale! Nie mogę się doczekać! - Woettroe

Motyw muzyczny

Jeśli chodzi o tworzenie gier, to Eric Barone zajmuje się wszystkim – od modeli postaci przez gameplay aż po warstwę audio, w przypadku której pokazał, że jest naprawdę zdolnym kompozytorem. Wraz ze zrzutem ekranu przedstawiającym walkę z gigantyczną pszczołą, twórca podzielił się kompozycją, która temu starciu ma towarzyszyć. Niewykluczone, że to dopiero wstęp do kolejnych, bardziej istotnych informacji dotyczących Haunted Chocolatier. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać, aż utopię w tej czekoladowej kadzi wiele godzin, tak jak zrobiłem to budując farmę i wręczając NPC dżem własnej produkcji w Stardew Valley.

Lubisz twórczość ConcernedApe? Zajrzyj tutaj:

  1. Stardew Valley – poradnik do gry

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej