Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 stycznia 2019, 09:31

Harley Quinn teasuje Birds of Prey, spin-off Legionu samobójców

Krótki materiał promocyjny skupia się na antybohaterce granej przez Margot Robbie, ale palce wprawione w robieniu stopklatki pozwalają dopatrzeć się na nim także takich komiksowych postaci jak Huntress czy Black Canary.

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała pierwszy teaser Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn), spin-offa Legionu samobójców z 2016 roku. Krótki materiał skupia się głównie na Harley Quinn, ale na pojedynczych migawkach możemy zobaczyć także nowych bohaterów.

W Birds of Prey Harley Quinn (w tej roli ponownie zobaczymy Margot Robbie, która jest również producentką obrazu) połączy siły z dysponującą zabójczym głosem Black Canary (wcieli się w nią znana z Czystej krwi Jurnee Smollett-Bell), uzdolnioną łuczniczką Huntress (Mary Elizabeth Winstead, grała w Fargo, Scott Pilgrim kontra Świat oraz Colverfield Lane 10) i policjantką Renee Montoyą (Rosie Perez, Bez lęku). Razem spróbują uratować młodą dziewczynę przed przestępcą Black Maskiem (w niego wcieli się Ewan McGregor, czyli Obi-Wan Kenobi z trylogii prequeli Gwiezdnych wojen).

Harley porzuciła Jokera i jak widać samotność jej służy. - Harley Quinn teasuje Birds of Prey, spin-off Legionu samobójców - wiadomość - 2019-01-29
Harley porzuciła Jokera i jak widać samotność jej służy.

Reżyserią Birds of Prey zajmuje się Cathy Yen, która pełnometrażowy debiut zaliczyła w zeszłym roku komediodramatem Dead Pigs. Scenariusz napisała Christina Hodson, autorka historii w filmach Bumblebee, Unforgettable i Osaczona. Opublikowany teaser będzie musiał fanom na jakiś czas wystarczyć - na pełnoprawny zwiastun filmu prawdopodobnie jeszcze trochę poczekamy, gdyż data premiery obrazu została ustalona na 2 lutego 2020 roku.

  1. Recenzja filmu Legion samobójców w serwisie Gameplay.pl