Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2022, 08:22

autor: Adrian Werner

Hard West 2 - polska turówka z demem na Steamie

Na Steamie zadebiutowało demo polskiej turówki Hard West 2. Ponadto o 90% przeceniono pierwszą część serii.

Warszawskie studio Ice Code Games udostępniło wersję demonstracyjną gry Hard West 2, czyli kontynuacji taktycznej turówki z 2015 roku.

  1. Demo możecie pobrać ze Steama.
  2. Wersja demonstracyjna „waży” 5 GB.
  3. Twórcy zapowiedzieli również stream z Hard West 2, który ruszy dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego w serwisie Twitch.

Równolegle na Steamie zorganizowano darmowy weekend pierwszego Hard West, który przez najbliższe trzy dni pozwala sprawdzić grę bez płacenia.

Jeśli produkcja przypadnie Wam do gustu, to standardową wersję gry możecie obecnie kupić za 7,19 złotych, czyli o 90% taniej niż wynosi cena standardowa. Z kolei wydanie Complete Edition, zawierające także wszystkie dodatki DLC, przeceniono do 10,20 zł. Obie promocje dobiegną końca 4 sierpnia.

Przypomnijmy, że Hard West 2 ukaże się 4 sierpnia tego roku. Gra zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Produkcja zmierza wyłącznie na PC. Warto jednak dodać, że pierwsza część również zadebiutowała tylko na PC, ale po kilku latach trafiła również na konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch, więc możliwe, że podobnie będzie w przypadku sequela.

  1. Hard West 2 na Steamie
  2. Hard West na Steamie
  3. Recenzja gry Hard West - polska odpowiedź na XCOM?

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej