Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2013, 16:51

autor: Góral

Halo: Spartan Assault ukaże się w grudniu na konsolach Xbox 360 i Xbox One

W grudniu bieżącego roku na konsolach Xbox 360 i Xbox One ukaże się gra Halo: Spartan Assault. Produkcja ta pierwotnie zadebiutowała na urządzeniach mobilnych i komputerach PC z systemem operacyjnym Windows 8.

Halo: Spartan Assault to spin-off serii Halo. - Halo: Spartan Assault ukaże się w grudniu na konsolach Xbox 360 i Xbox One - wiadomość - 2013-10-29
Halo: Spartan Assault to spin-off serii Halo.
Halo: Spartan Assault w skrócie:
  • Spin-off serii Halo – jednej z najpopularniejszych marek wśród gier wideo
  • Tytuł pierwotnie zadebiutował w lipcu 2013 roku na urządzeniach mobilnych i komputerach PC wyposażonych w system operacyjny Windows 8
  • Konsolowa wersja posiadać będzie dodatek Operation Hydra, nowe misje w trybie współpracy, kolejne bronie, ulepszenia i przeciwników

Studio 343 Industries poinformowało, że gra Halo: Spartan Assault, znana z komputerów PC i urządzeń mobilnych, ukaże się w grudniu bieżącego roku na konsolach Xbox 360 oraz Xbox One. Nie ujawniono dokładnej daty, ale poinformowano o nowościach dedykowanych urządzeniom firmy Microsoft.

Tych nie będzie zbyt wiele, ale użytkownicy Xboksów otrzymają za darmo dodatek Operation Hydra i nowy tryb co-op z kolejnymi misjami. Oprócz tego pojawi się więcej broni, różnego rodzaju ulepszenia, nowe funkcje zbroi i przeciwnicy. Cała reszta pozostanie bez zmian.

Halo: Spartan Assault zostało ujawnione w czerwcu bieżącego roku. Akcja produkcji rozgrywa się między trzecią, a czwartą częścią serii Halo. Gracz wciela się w jednego z dwóch żołnierzy - Sarę Palmer lub Spartana Davisa. Tytuł ukazał się w lipcu wyłącznie na komputerach PC wyposażonych w system operacyjny Windows 8 i urządzeniach mobilnych działających pod kontrolą Windowsa Phone 8.

Halo: Spartan Assault ukaże się w grudniu na konsolach Xbox 360 i Xbox One - ilustracja #3Seria Halo zadebiutowała w 2001 roku na konsoli Xbox wraz z grą Halo: Combat Evolved. Tytuł okazał się wielkim hitem, dzięki czemu w kolejnych latach mieliśmy okazję zagrać w Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Reach oraz Halo 4. Oprócz tego w 2009 roku ukazała się strategia czasu rzeczywistego Halo Wars, a w 2011 roku wypuszczono remake pierwszej odsłony - Halo: Combat Evolved Anniversary.

Ostatnia aktualizacja: 2013-10-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach