Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2021, 19:53

autor: qjin

Halo Infinite na E3 2021: trailer fabularny i efektowny gameplay z multiplayera

Konferencja Microsoftu na E3 bez Halo Infinite? Nikt takiego scenariusza nie zakładał, więc oto jest: podwójna dawka dla fanów tej serii strzelanin. Studio 343 Industries pokazało zwiastun z kampanii fabularnej i efektowny gameplay z trybu multiplayer.

Na prezentacji Xbox & Bethesda Games Showcase studio 343 Industries wraz z firmą Microsoft miały co pokazać z długo oczekiwanej gry Halo Infinite. Od ostatniego, nie najlepiej przyjętego przez graczy i krytyków gameplayu minęło sporo czasu. Tym razem twórcy gry zaprezentowali zupełnie nowe fragmenty rozgrywki. Na pierwszy ogień poszedł klimatyczny zwiastun fabularny, a następnie doczekaliśmy się obszernego i niezwykle efektownego gameplayu trybu sieciowego:

Premiera Halo Infinite nastąpi pod koniec 2021 roku – w tym samym czasie wyjdzie zarówno gra z kampanią fabularną, jak i darmowy dla wszystkich zainteresowanych graczy tryb multiplayer. Niestety, studio 343 Industries nie było gotowe ujawnić daty premiery. Wiem tyle, że tego samego dnia trafi do Xbox Game Pass na PC oraz konsolach Xbox.

E3 2021