Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2021, 20:40

autor: Maycuzai

Zobacz epicki i pełen akcji trailer kampanii Halo Infinite

Widowiskowy zwiastun kampanii Halo Infinite właśnie trafił do sieci. Spartanie, gotowi raz jeszcze obronić ludzkość?

Do sieci właśnie trafił zwiastun modułu kampanii nadchodzącego Halo Infinite z okazji jej rychłej premiery. Choć większość scen widzieliśmy już na poprzednich materiałach, fani powinni być nim usatysfakcjonowani, a nowi gracze – lepiej zapoznani z tłem fabularnym tej odsłony. Oprócz soczystych scen akcji oraz pamiętnych cytatów film przedstawia nam także, jak będzie prezentować się relacja Master Chiefa z jego nową A.I o imieniu Weapon.

„Kiedy wszelka nadzieja jest stracona, a los ludzkości wisi na włosku, Master Chief nie waha się stawić czoła najbardziej bezwzględnemu wrogowi, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia. Wejdź w zbroję największego bohatera ludzkości, aby przeżyć epicką przygodę i zbadać rozległe tereny [pierścienia – dop. red.] Zeta Halo, od oszałamiających wyżyn po tajemnicze głębiny pod pierścieniem. Ratuj marines UNSC, aby zdobyć posiłki w walce z przerażającym wrogiem znanym jako Wygnani. Ciesz się prawdziwą wolnością Spartanina w największej, najbardziej otwartej i pełnej przygód grze Halo” – opis zwiastuna.

Premiera kampanii zaplanowana jest na 8 grudnia, a jej wstępnej instalacji można dokonać od dziś. Tryb multiplayer dostępny jest w ramach otwartych testów beta od dwóch tygodni, wraz z pierwszym sezonem, zatytułowanym Heroes of Reach. Gra wychodzi na PC-tach (również w sklepie Steam), konsolach Xbox Series X/S i Xbox One oraz w usłudze streamingowej Xbox Cloud Gaming.