Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2021, 20:11

autor: Maycuzai

Darmowy tryb multiplayer Halo Infinite już dostępny

Otwarta beta darmowego trybu multiplayer Halo Infinite jest już dostępna – również na Steam. Postępy z niej zostaną przeniesione do pełnej wersji gry.

Niespodzianka prosto z transmisji z okazji 20-lecia istnienia marki Xbox – otwarta beta darmowego trybu multiplayer gry Halo Infinite jest już dostępna, a wraz z nią pierwszy sezon, zatytułowany Heroes of Reach. Postępy z bety zostaną przeniesione do pełnej wersji, której premiera zaplanowana jest na 8 grudnia. Gracze od dzisiaj mogą cieszyć się dostępem do przepustki bojowej, wszystkich map i najważniejszych trybów oraz funkcji Akademii, pozwalającej na szlifowanie swoich umiejętności.

Beta jest dostępna na konsolach Xbox Series X/S i Xbox One, a także na PC-tach (ok. 20-25 GB do pobrania w zależności od platformy). Warto dodać, że można w nią zagrać również za pomocą Steama. Niebawem zawita też m.in. na urządzenia mobilne za sprawą streamingowej usługi Xbox Cloud Gaming. Co więcej, sam tryb multiplayer nowego Halo pozostanie darmowy po grudniowej premierze.