Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2021, 06:27

Halo - imponujący pierwszy zwiastun serialu

Na The Game Awards pokazano pierwszy zwiastun serialu Halo. Telewizyjna adaptacja popularnej marki prezentuje się imponująco.

Gala The Game Awards 2021 tradycyjnie poświęcona była grom, ale pokazano na niej również zwiastun serialu Halo, czyli telewizyjnej adaptacji popularnej strzelankowej marki firmy Microsoft.

Niestety trailer nie zdradza ani dokładnej daty premiery, ani szczegółów fabuły pierwszego sezonu. Wygląda za to imponująco. Widać, że serial ma duży budżet. Całość wydaje się też dobrze odtwarzać klimat serii Halo. Zwłaszcza zbroja Master Chiefa prezentuje się wyśmienicie.

W przypadku tego serialu twórcy mieli trochę ułatwione zadanie, gdyż tradycją serii jest tworzenie aktorskich trailerów promujących gry. Sadząc po zwiastunie telewizyjnej adaptacji, jej producenci skorzystali na doświadczeniach poprzedników.

Przypomnijmy, że serial Halo ukaże się w przyszłym roku. Produkcja trafi na streamingowy serwis Paramount+.

Czekając na premierę serialu, fani marki nie powinni narzekać na brak atrakcji, gdyż w zeszłym miesiącu zadebiutował tryb multiplayer gry Halo: Infinite, a przedwczoraj ukazała się kampania fabularna. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

  1. Recenzja gry Halo Infinite – oldskul jest cool
  2. Halo Infinite – poradnik do gry
  3. Oficjalna strona marki Halo