Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2022, 18:39

Fani wciąż pracują nad Half-Life: Alyx bez VR; działa już prawie świetnie

Grupa SoMNst zaprezentowała postępy prac nad modem do Half-Life Alyx, który umożliwi granie w tytuł bez gogli VR. Na tym etapie całość działa już bardzo dobrze.

Zaraz po premierze Half-Life: Alyx ruszyły prace nad modami, które umożliwią granie w tytuł bez gogli VR. Niedawno grupa SoMNst, odpowiedzialna za jeden z takich projektów, opublikowała film (widoczny poniżej), na którym ukazała postępy prac. Wynika z niego, że efekty są zadowalające i całość działa już bardzo dobrze.

Na filmie widzimy fragmenty gameplayu z Half-Life: Alyx przystosowanego do grania bez VR. Pokazuje, jak prezentują się interakcje gracza z różnorakimi elementami otoczenia (fundament zabawy w wirtualnej rzeczywistości) oraz walka z przeciwnikami. Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak wygląda całość, to możecie obejrzeć poniższy materiał.

Warto przypomnieć, że to nie jedyny ambitny mod do Half-Life: Alyx. Trwają również prace nad rozbudowaną przygodą pt. Levitation. Ostatnie informacje na jej temat – wraz z długim zapisem rozgrywki – otrzymaliśmy przed dwoma tygodniami, podczas PC Gaming Show 2022.

  1. Recenzja Half-Life: Alyx – najlepsza gra, w którą nigdy nie zagracie