Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 13 lipca 2018, 12:05

Hacknet - symulator hakera za darmo na Steamie

Do jutrzejszego wieczora w serwisie Steam można za darmo zdobyć pełną wersję gry Hacknet, czyli symulatora hakera autorstwa studia Team Fractal Alligator.

Hacknet ukazał się w 2015 roku. - Hacknet - symulator hakera za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-07-13
Hacknet ukazał się w 2015 roku.
HACKNET W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Team Fractal Alligator
  2. Wydawca: Surprise Attack
  3. Gatunek: symulacja
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: 13 sierpnia 2015 r.

Wszyscy lubimy promocje pozwalające za darmo wejść w posiadanie pełnych wersji gier. Najnowsza pojawiła się na Steamie i objęła Hacknet, czyli symulator hakera autorstwa studia Team Fractal Alligator.

Tradycyjnie warto przypomnieć, że jeśli dodacie teraz Hacknet do swojej biblioteki gier na Steamie, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca. Jeśli produkcja wzbudziła Wasze zainteresowanie, to doradzamy pośpiech, gdyż oferta wygaśnie jutro wieczorem.

Produkcja dostępna jest tylko na PC i ukazała się 13 sierpnia 2015 roku. Gra nie oferuje polskiej lokalizacji. Projekt okazał się sporym sukcesem. Dzięki niedawnym kalkulacjom wyników sprzedaży na Steamie wiemy, że tylko do 4 lipca tego roku (a więc przed promocją pozwalającą zdobyć Hacknet za darmo) projekt znalazł w tym serwisie ponad 877 tysiące nabywców, a warto pamiętać, że dostępny jest przecież również w sklepie GOG.com.

Tytuł zyskał popularność dzięki nietypowemu podejściu do tematyki. W przeciwieństwie do najsłynniejszej gry tego typu, czyli Uplink: Trust is a Weakness, Hacknet stara się bardziej realistycznie odtwarzać hakowanie, wymuszając m.in. korzystanie z komend znanych z systemu UNIX.

Do tej pory Hacknet otrzymał jedno DLC zatytułowane Labyrinths, które oferuje sporo dodatkowych narzędzi i programów oraz nową minikampanię, starczającą na kilka godzin zabawy. Poprzez udostępnienie za darmo pełnej wersji gry autorzy zapewne mają nadzieję zwiększyć sprzedaż rozszerzenia.

  1. Hacknet za darmo w serwisie Steam
  2. Oficjalna strona gry