Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 grudnia 2021, 13:28

Gwiazdy Harry'ego Pottera na zakulisowych zdjęciach z Return to Hogwarts

W sieci pojawiły się zakulisowe zdjęcia z programu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts. Obsada wydaje się świetnie bawić na spotkaniu po latach.

Kilka dni po opublikowaniu trailera programu Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts do sieci trafiła garść zakulisowych zdjęć z planu produkcji. Możemy na nich zobaczyć całą plejadę gwiazd z bazującej na książkach J.K Rowling sagi o czarodziejach – poczynając od Daniela Radcliffe’a (Harry) i Emmy Watson (Hermiona), przez braci Phelpsów (Fred i George) czy Evannę Lynch (Luna), a kończąc na Tomie Feltonie (Draco) oraz Robbiem Coltranie (Hagrid). Aktorzy i aktorki wydają się świetnie bawić na tym spotkaniu po latach.

I o to właśnie chodzi – Powrót do Hogwartu ma w końcu pozwolić im powspominać lata wspólnej pracy, a widzom z całego świata przypomnieć przygody, których za ich sprawą doświadczyli. Produkcja zadebiutuje 1 stycznia na niedostępnej w Polsce platformie HBO Max. Na szczęście w tym samym miesiącu pojawi się także na HBO GO, choć nie wiemy, kiedy dokładnie. Wspomniane zdjęcia znajdziecie poniżej.

HBO GO kupisz tutaj

Gwiazdy Harryego Pottera na zakulisowych zdjęciach z Return to Hogwarts - ilustracja #1
Źródło: Reddit.
Gwiazdy Harryego Pottera na zakulisowych zdjęciach z Return to Hogwarts - ilustracja #2
Źródło: Reddit.
Gwiazdy Harryego Pottera na zakulisowych zdjęciach z Return to Hogwarts - ilustracja #3
Źródło: Reddit.
Gwiazdy Harryego Pottera na zakulisowych zdjęciach z Return to Hogwarts - ilustracja #4
Źródło: Reddit.
Gwiazdy Harryego Pottera na zakulisowych zdjęciach z Return to Hogwarts - ilustracja #5
Źródło: Reddit.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.