Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 grudnia 2021, 12:52

Pełny zwiastun Harry Potter: Return to Hogwarts; magiczna trójka znowu razem

Pojawił się pełny zwiastun wyczekiwanego przez fanów programu z okazji 20-lecia filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

Po wielu latach fani ponownie przekroczą magiczne mury Hogwartu. Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts to specjalny program wyprodukowany przez HBO Max, który zabierze nas w nostalgiczną podróż w towarzystwie obsady filmów o Harrym Potterze. Na nowym zwiastunie możemy zobaczyć, że będzie to emocjonalna jazda bez trzymanki.

Trójka głównych aktorów – Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint – odpowie na pytania i zdradzi sekrety planu filmowego tej kultowej serii. W programie pojawi się także reszta obsady, w tym Ralph Fiennes, Gary Oldman, Tom Felton czy Helena Bonham Carter, odtwórczyni roli szalonej Bellatriks Lestrange. Produkcja pozwoli im powspominać lata wspólnej pracy, podobnie jak miało to miejsce w programie HBO Przyjaciele: Spotkanie po latach.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts będzie emocjonalną karuzelą dla aktorów i fanów z całego świata, którzy pokochali tę serię. Program zadebiutuje 1 stycznia 2022 roku na HBO Max. Platforma nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale produkcję i tak będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem HBO GO już w styczniu. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.