Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 stycznia 2023, 11:00

autor: Edyta Jastrzębska

Gwiazda Rebel Moon z ekscytacją o kreacji świata i akcji w nowym filmie Zacka Snydera

Choć od premiery Rebel Moon dzieli nas wiele miesięcy, to ostatnio jest o tym filmie coraz głośniej. Tym razem na jego temat, a także o samym reżyserze, wypowiedziała się jedna z gwiazd – Cleopatra Coleman.

Źródło fot. Rebel Moon, Zack Snyder, Netflix, 2023
i

Coś powoli zaczyna się ruszać w temacie Rebel Moon, czyli nadchodzącego kosmicznego widowiska Zacka Snydera. Pierwsze fragmenty filmu, który pod koniec roku będziemy mogli obejrzeć na Netfliksie, pokazano zaledwie tydzień temu i w tym samym czasie dowiedzieliśmy się, że produkcja ma potencjał na miarę Gwiezdnych wojen.

Podobnego zdania może być jedna z gwiazd widowiska, która podczas wywiadu dla portalu Collider nie tylko chwaliła umiejętności reżyserskie Snydera, lecz również to, jaki świat udało mu się wykreować. Cleopatra Coleman przy okazji przekonywała, że ludzie pokochają akcję w tym filmie, zapewniając, że aktorzy ciężko pracowali nad wyczynami kaskaderskimi.

Tak naprawdę niewiele mogę zdradzić, ale powiem, że Zack jest kolejnym reżyserem, któremu jego praca sprawia przyjemność. Podchodzi do tego z takim entuzjazmem, operuje kamerą, ciężko pracuje razem z innymi, a na dodatek stworzył fantastyczny świat. Myślę, że ludzie pokochają akcję [w tym filmie]. Aktorzy ciężko pracowali nad wyczynami kaskaderskimi i to będzie wyglądało naprawdę pięknie. To będzie epickie. To wszystko, co mogę powiedzieć. Nie mogę więcej ujawnić.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Jeśli wierzyć słowom aktorki, to obraz Snydera maluje się jako coś widowiskowego, na co warto będzie czekać. Jednak na ile prawdziwe okażą się zapewnienia osób zaangażowanych w ten projekt, przekonamy się 22 grudnia, kiedy film zadebiutuje na Netfliksie.

W ramach przypomnienia – Rebel Moon to opowieść inspirowana Siedmioma samurajami Akiry Kurosawy. Przedstawi historię tajemniczej kobiety, która zostaje wysłana z misją znalezienia wojowników z sąsiednich planet. Mają oni pomóc pewnej kolonii z krańca galaktyki, która jest atakowana przez armię tyrana Belisariusa.

Poza Coleman w filmie wystąpią Sofia Boutella, Anthony Hopkins, Charlie Hunnam, Ed Skrein, Ray Fisher, Djimon Hounsou, Bae Doona, Michiel Huisman, Jena Malone, Cary Elwes, Stuart Martin, Kingston Foster, Corey Stoll, Alfonso Herrera, Ingvar Sigurdsson, Fra Fee, Staz Nair, Sky Yang, Rhian Rees, E. Duffy i Charlotte Maggi.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej