Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 maja 2018, 12:26

autor: Góral

Guild Wars z 2005 roku otrzymało aktualizację z nowymi opcjami graficznymi

Studio ArenaNet opublikowało nową aktualizację popularnego przed laty MMORPG Guild Wars. Produkcja doczekała się m.in. dodatkowych opcji graficznych.

Eye of the North to jeden z dodatków, których na przestrzeni lat doczekało się Guild Wars. - Guild Wars z 2005 roku otrzymało aktualizację z nowymi opcjami graficznymi - wiadomość - 2018-05-13
Eye of the North to jeden z dodatków, których na przestrzeni lat doczekało się Guild Wars.
Nowa aktualizacja Guild Wars w skrócie:
  • dodano nowe opcje graficzne;
  • zwiększono maksymalną liczbę znajomych i ignorowanych osób;
  • pozbyto się kilku błędów.

Wydane w 2005 roku MMORPG Guild Wars otrzymało ostatnio nową aktualizację (dzięki, DSOGaming). Najciekawszą nowiną wprowadzoną przez deweloperów ze studia ArenaNet są usprawnienia graficzne. Twórcy dodali m.in. anti-aliasing MSAA 8x, pojawiło się filtrowanie anizotropowe 16x czy opcja „Zaawansowane”. Dodatkowo podwojono odległość rysowania obiektów, a teren prawie zawsze jest generowany w najwyższych detalach.

Pozostałe nowości nie są już tak zaskakujące, usprawniono bowiem chat, dodając opcje pozwalające ukrywać niektóre prywatne wiadomości. Można też bezpośrednio zgłaszać użytkowników w oknie chatu, bez konieczności wpisywania imienia postaci. Zwiększono maksymalną liczbę znajomych do 100, a ignorowanych osób do 20. Poza tym naprawiono część błędów, np. znacznie spadającą szczegółowość postaci podczas oddalania kamery.

Jak widać, pomimo trzynastu lat na karku Guild Wars trzyma się całkiem nieźle i jest cały czas wspierane przez deweloperów, choć oczywiście nie tak często jak dawniej i nie tak dużymi łatkami jak opisywana dzisiaj. Tytuł możecie nabyć na oficjalnej stronie za 14,99 euro (około 64 zł), ale pamiętajcie, że od kilku lat dostępna jest jego kontynuacja zatytułowana Guild Wars 2.