Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2021, 15:50

GTA Online oblężone przez kosmitów, tak wyglądała inwazja

Z okazji Halloween w GTA Online nastąpiła inwazja obcych. UFO zawisło wczoraj nad miastem Los Santos. Na ten moment kosmitów już nie ma.

W skrócie:

  1. GTA Online nawiedziła wczoraj inwazja kosmitów;
  2. UFO pojawiało się w grze od połowy października.

W GTA Online zorganizowano specjalne wydarzenie na Halloween. Z tej okazji miasto występujące w grze – Los Santos – musiało się zmierzyć z inwazją obcych.

UFO pojawiało się od połowy października. Wówczas statki występowały one jednak w odległych punktach i wyparowywały, gdy tylko gracze się do nich zbliżali. Inwazja nastąpiła 31 października. Tego dnia 12 latających spodków zawisło nad Los Santos. Tym razem nie znikały, kiedy ktoś próbował przyjrzeć się im z bliska. Zamiast tego wyłączały elektronikę znajdującą się w określonym promieniu. Dodatkowo całości towarzyszyły niecodzienne zjawiska pogodowe. Wydarzenie to było aktywne tylko w godzinach nocnych czasu w grze.

Obecnie już nie możemy zobaczyć kosmitów nad Los Santos. Odlecieli bez zdradzania swoich planów. Jeśli ciekawi Was, jak wyglądała inwazja, to możecie ją zobaczyć na poniższym materiale.

UFO od lat jest kojarzone z serią GTA. Już wokół San Andreas narosło wiele legend związanych z kosmitami. GTA 5 osiągnęło jednak szczyt, jeśli chodzi o obecność pozaziemskich istot. Nic więc dziwnego, że przekłada się to również na GTA Online.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V