Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2020, 10:10

autor: AlexB

GTA Online - 500 000 wirtualnych dolarów do odebrania za darmo

Studio Rockstar po raz kolejny przygotowało prezent dla osób bawiących się w GTA Online. Podobnie jak miało to miejsce w kwietniu, za samo zalogowanie się w bieżącym miesiącu do tego sieciowego modułu Grand Theft Auto V otrzymają one 500 tysięcy dolarów.

GTA Online - 500 000 wirtualnych dolarów do odebrania za darmo - ilustracja #1
Kolejna szansa na łatwy zarobek w GTA Online.

Notorycznie brakuje Wam gotówki w GTA Online? Jeśli tak, to mamy dla Was dobre wiadomości. Podobnie jak było to w kwietniu, przez cały maj możecie otrzymać w ramach prezentu 500 tysięcy wirtualnych dolarów. Wystarczy, że zalogujecie się w tym sieciowym module Grand Theft Auto V w dowolnym dniu bieżącego miesiąca i poczekacie, aż premia trafi na Wasze konta w banku Maze. Zajmie to maksymalnie tydzień.

To jeszcze nie wszystko. Studio Rockstar zwiększyło nagrody przyznawane za sprzedaż specjalnych ładunków (do 6 maja) oraz udział w wyścigach (też do 6 maja) i wojnach handlowych. Wprowadzono również atrakcyjne zniżki między innymi na laserowe bronie, nocne kluby, motocykl Pegassi Oppressor, a także samolot B-11 Strikeforce. Ponadto, jeśli posiadacie abonament Twitch Prime i połączycie swoje konto na tej popularnej platformie streamingowej z Rockstar Games Social Club, możecie liczyć na rabaty na auta Pfister 811 oraz Declasse Yosemite Drift. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
  3. Grand Theft Auto Online - poradnik do gry