Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2022, 23:41

GTA 6 - termin premiery możemy poznać już dziś [Aktualizacja]

Niewykluczone, że dziś poznamy termin premiery GTA 6. W firmie Take-Two ma się bowiem odbyć e-spotkanie inwestorów, po którym może nastąpić pełna zapowiedź gry.

AKTUALIZACJA

Spotkanie inwestorów firmy Take-Two dobiegło końca. Dowiedzieliśmy się jedynie, że Rockstar „wciąż pracuje nad nową odsłoną GTA, która nie ukaże się w tym roku”. Cóż, pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać dalej.

Dawno nie pisaliśmy o GTA 6, ale całkiem prawdopodobne, że niedługo będziemy – i to więcej, niż byśmy chcieli. Wiele wskazuje bowiem na to, że dziś poznamy termin premiery nadchodzącej wielkimi krokami gry Rockstara.

Skąd to przypuszczenie? O godzinie 22:30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie inwestorów Take-Two, a więc firmy-matki „gwiazd rocka”. Wyciek fragmentu prezentacji sugeruje, że będzie to moment przełomowy, po którym nastąpi pełna zapowiedź GTA 6, okraszona terminem premiery gry.

GTA 6 - termin premiery możemy poznać już dziś [Aktualizacja] - ilustracja #1
Źródło: Reddit.

Zgodnie z przeciekiem tytuł miałby się ukazać w 2024 roku, ale skoro ta informacja ma zostać dziś ogłoszona, na razie nie poświęcajmy plotkom zbyt wiele miejsca.

Warto jednak zaznaczyć, że na zdjęciu widnieją również dwie inne potencjalnie ciekawe produkcje, mianowicie Mafia: Primordial – a więc zapewne będąca tematem ostatnich przecieków Mafia 4 – a także Max Payne: The Trilogy – The Definitive Edition. Miejmy tylko nadzieję, iż nad tym ostatnim pakietem nie pracuje studio Grove Street Games, odpowiedzialne za remastery klasycznych odsłon serii GTA.