Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 listopada 2020, 12:07

autor: Karol Laska

GTA 5 - znany zespół nagrał klip muzyczny w grze

Znany zespół muzyczny Gorillaz podzielił się nowym teledyskiem do utworu ze swojej świeżo wydanej płyty. Klip jest dosyć oryginalny, bo został nagrany w znajomym graczom świecie Grand Theft Auto 5.

Jeżeli lubicie alternatywne brzmienie, to zapewne kojarzycie zespół Gorillaz czy też jego najpopularniejsze kawałki pokroju Clinta Eastwooda czy Feel Good Inc. W tym roku grupa muzyczna postanowiła wydać nową płytę o nazwie Song Machine, Season One: Strange Timez i uatrakcyjniła ją paroma ciekawymi klipami, wykorzystującymi kreskówkowe postacie wykreowane przez artystów.

A co to ma do nas – graczy? Całkiem sporo, jak się okazuje, bowiem 5 listopada na YouTube pojawił się teledysk do piosenki The Valley of the Pagans i został on nagrany w większości w GTA V, wykorzystując nie tylko silnik graficzny gry, ale i sporo znanych ulic czy miejscówek z uniwersum serii, na przykład Vinewood Hills. Jeżeli więc chcecie zwiedzić Los Santos w towarzystwie dobrej muzyki, to odpalcie poniższy utwór.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V