Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2016, 11:36

autor: Góral

GTA 5 Redux w akcji - zobacz Grand Theft Auto V w nowej oprawie graficznej

Twórca modyfikacji GTA 5 Redux opublikował pierwszy materiał wideo z rozgrywką z rzeczonego projektu. Grand Theft Auto V z tym modem wygląda po prostu oszałamiająco!

Kilka miesięcy temu Josh Romito, twórca zamkniętego w grudniu 2015 roku projektu The Pinnacle of V, znacznie ulepszającego oprawę graficzną PC-towej wersji gry Grand Theft Auto V, zaprezentował następcę rzeczonego moda – GTA 5 Redux. W późniejszym czasie doczekaliśmy się screenów i krótkiego zwiastuna prezentującego sandbox Rockstara w nowych szatach, a dziś wreszcie możemy obejrzeć kilka minut rozgrywki przy wykorzystaniu wspomnianej modyfikacji. Trzeba przyznać, że całość robi duże, by nie powiedzieć – piorunujące wrażenie, ale by cieszyć się takim poziomem oprawy graficznej będziecie musieli posiadać naprawdę mocny sprzęt. Twórca moda używa bowiem komputera z procesorem Intel i7 4790k, dwiema kartami grafiki Nvidia GTX 980 podłączonymi w trybie SLI, 16 GB pamięci RAM 2400 MHz, dyskiem 840 Evo SSD, a wszystko to uzupełnia monitor G-sync XB280HK 4K.

Niestety nie wiemy jeszcze, kiedy GTA 5 Redux zostanie publicznie udostępnione, aczkolwiek datę premiery poznamy zapewne już wkrótce. Twórca projektu zdradził bowiem, że gdy jego kanał na YouTubie zacznie subskrybować pięć tysięcy osób, poinformuje o terminie debiutu. Obecnie ma już ponad 4,5 tysiąca subskrybentów, więc chyba nie będziemy musieli długo czekać na kolejne informacje.

Samo Grand Theft Auto V dostępne jest na komputerach osobistych od połowy kwietnia 2015 roku. Tytuł, podobnie jak edycja na konsole Xbox One i PlayStation 4, oferuje szereg usprawnień względem oryginału z PlayStation 3 i Xboksa 360. Mowa przede wszystkim o lepszej grafice oraz trybie FPP. Ponadto tylko wersje na najnowszy sprzęt Sony i Microsoftu oraz PC-ty pozwalają w pełni cieszyć się z Grand Theft Auto Online, które aktualizowane jest już tylko na tych urządzeniach.

GTA 5 Redux – Michael, Trevor i Franklin w nowych szatach. - GTA 5 Redux w akcji - zobacz Grand Theft Auto V w nowej oprawie graficznej - wiadomość - 2016-07-07
GTA 5 Redux – Michael, Trevor i Franklin w nowych szatach.