Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2016, 12:05

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GRYOnline.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 – spotkaj się z nami już 13 października

Pokazy gier, konkursy z nagrodami, spotkania z redakcją i deweloperami – takie atrakcje czekają na Was na naszym stoisku podczas T-Mobile WGW 2016. W pierwszym dniu targów we współpracy z Flying Wild Hog, zaserwujemy Wam gorący pokaz Shadow Warrior 2. A to dopiero niewielki wycinek naszego programu!

GRYOnline.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 – spotkaj się z nami już 13 października - ilustracja #1

W dniach 13–16 października tego roku w Warszawie odbędą się targi T-Mobile Warsaw Games Week 2016. Na zwiedzających czekają setki stanowisk z kilkudziesięcioma najgorętszymi tytułami – w większość z nich będzie można zagrać przed premierą. Na T-Mobile WGW pod jednym dachem znajdą się gry m.in. Cenegi, Microsoftu, Sony Interactive Entertainment oraz Ubisoftu.

Oprócz pozycji takich jak Dishonored 2, Sniper Elite 4, Gears of War 4, Dead Rising 4, Horizon Zero Dawn, Gran Turismo Sport, Watch Dogs 2, South Park: The Fractured But Whole, Gwint: Wiedźmińska gra karciana czy Sniper: Ghost Warrior 3 na ponad 50 stanowiskach będzie można przetestować PlayStation VR oraz zagrać na PlayStation 4 Pro. To oczywiście tylko wybrane gry i atrakcje – więcej informacji znajdziecie w naszym podsumowaniu konferencji, na której ujawniono program T-Mobile Warsaw Games Week 2016.

Spotkania z redakcją GRYOnline.pl, pokazy gier, panele dyskusyjne i konkursy

Po raz pierwszy wystąpimy także w roli wystawców. Na T-Mobile Warsaw Games Week będziemy obecni ze swoją strefą. Do Warszawy wybiera się większość ekipy GRYOnline.pl oraz tvgry.pl – w pocie czoła pracujemy nad przygotowaniem dla Was jak największej liczby atrakcji.

Shadow Warrior 2 na scenie

GRYOnline.pl na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 – spotkaj się z nami już 13 października - ilustracja #2

W dniu premiery Tadeusz „zooltar” Zieliński zaprezentuje pecetową edycję najnowszej produkcji Flying Wild Hog. Shadow Warrior 2 to szalona i brutalna gra FPP, w której spustoszenie wśród hord demonów możemy siać nie tylko za pomocą giwer, ale także katan, mieczy i ostrych jak brzytwa szponów, dodatkowo wspomagając się magią.

Na pokaz zapraszamy do naszego stoiska w czwartek, 13 października, na godzinę 19:00.

Spotkaj się z nami... lub dołącz do nas

Na naszym stoisku będziecie mogli poznać kulisy naszej pracy, przybić piątkę i pogadać z większością ekipy. Do Waszej dyspozycji będą Mateusz „Arasz” Araszkiewicz, Grzegorz „Gambrinus” Bobrek, Jordan Dębowski, Szymon „Hed” Liebert, Łukasz „Verminus” Malik, Michał „Elessar” Mańka, Kacper Pitala, Krystian „UV” Smoszna oraz Adam „WildCamel” Zechenter. Jeżeli chcecie porozmawiać na temat naszych aktualnych ofert pracy, będzie po temu doskonała okazja.

Kolejne atrakcje już wkrótce!

W najbliższych tygodniach ogłosimy pełny program atrakcji w naszej strefie – odwiedzajcie newsroom oraz twitter.com/golpl, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi T-Mobile WGW.

O T-Mobile Warsaw Games Week

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 to jedyne targi konsumenckie, które skupiają najważniejszych wydawców i dystrybutorów gier w Polsce. Dla odwiedzających hale EXPO XXI w Warszawie przygotowano najbardziej oczekiwane przedpremierowe tytuły Cenegi, Microsoftu, Sony Interactive Entertainment oraz Ubisoftu. Ponadto wśród wystawców znajdują się takie firmy jak CD Projekt RED, CI GAMES, IMGN.PRO, Jujubee, QLOC i Toucan Studio.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–16 października 2016 w hali EXPO XII w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Ceny biletów rozpoczynają się już od 30 zł, a można je nabyć za pośrednictwem platformy eBilet.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.