Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 października 2014, 13:00

autor: Draug

GRYOffline.pl 2014 już w ten weekend

Mamy kolejną aktualizację na temat tego, jakich atrakcji możecie oczekiwać po imprezie GRYOffline.pl, która odbędzie się już w najbliższy weekend. Do możliwości testowania War Thunder z okularami Oculus Rift i prezentacji Lords of the Fallen dołącza turniej DriveClub, a także szereg konkursów z cennymi nagrodami.

DriveClub w skrócie:
  • Producent: Evolution Studios
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Gatunek: zręcznościowe wyścigi samochodowe
  • Platformy sprzętowe: PS4
  • Termin premiery: 7 października 2014

Przyjmowanie zgłoszeń od dawna zamknięte, termin potwierdzania swojej obecności też już minął (ponad dwie godziny temu) – słowem, tegoroczne GRYOffline.pl już za pasem. Nadszedł zatem czas, by ujawnić pełen zakres atrakcji, jakie będą czekały na Was w ten weekend w krakowskim klubie Prominent. Po pierwsze, w tym roku w turnieju będziecie prowadzić zmagania, ścigając się najszybszymi wozami na świecie w DriveClub na PlayStation 4. Mistrzowie kierownicy mogą liczyć na nagrody w postaci pełnych wersji gier, ufundowanych przez firmę Sony Computer Entertainment Polska. Oprócz tego nie zabraknie szeregu pomniejszych konkursów, również kuszących upominkami dla zwycięzców (od firm Cenega i CDP.pl). Mamy też nowe informacje na temat zapowiedzianej ostatnio prezentacji Lords of the Fallen. Demonstrację polskiej gry RPG akcji dla „hardkorowców” poprowadzi Błażej Żywiczyński – associate producer ze studia CI Games. Rzecz jasna, po zakończeniu pokazu nie zabraknie możliwości zasypania dewelopera wszelkimi pytaniami, jakie przyjdą Wam do głowy.

Na tegorocznym GRYOffline.pl między innymi stoczycie podniebne boje z imersją na niespotykanym poziomie, pokierujecie wspaniałymi wozami oraz pooglądacie arcytrudne walki z demonami. - GRYOffline.pl 2014 już w ten weekend - wiadomość - 2014-10-15
Na tegorocznym GRYOffline.pl między innymi stoczycie podniebne boje z imersją na niespotykanym poziomie, pokierujecie wspaniałymi wozami oraz pooglądacie arcytrudne walki z demonami.

Na koniec nie zaszkodzi raz jeszcze przypomnieć podstawowe informacje na temat imprezy:

Gdzie i kiedy?

Tegoroczne GRYOffline.pl odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 października – jak zawsze, w klubie Prominent w Krakowie (przy ulicy Kamiennej 17). Impreza rozpocznie się o 15:00, jednak do środka wpuszczani będziecie już o 14:00. Wstęp na GRYOffline.pl 2014 jest bezpłatny, ale będą go mieć wyłącznie pełnoletnie osoby (zabierzcie ze sobą dowód osobisty) znajdujące się na liście gości. Aby na nią trafić, musieliście zarejestrować się mailowo do 1 października, a potem dodatkowo potwierdzić przybycie, odpowiadając na otrzymaną od nas wiadomość nie później niż dzisiaj o 12:00.

Atrakcje

Oprócz tego, co opisano powyżej, podczas imprezy będziecie mieli wyjątkową okazję zagrania w War Thunder – sieciowy symulator maszyn z okresu II wojny światowej. Rzecz jasna, sama obecność gry nie jest niczym niezwykłym – gratkę stanowi fakt, iż otrzymacie sposobność wypróbowania tytułu firmy Gaijin Entertainment z wykorzystaniem okularów do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Do tego wszystkiego będzie na Was czekał darmowy poczęstunek.