Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 października 2012, 11:08

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GRYOffline.pl 2012 z prezentacją gry Need for Speed: Most Wanted!

Na niespełna trzy tygodnie przed imprezą GRYOffline.pl 2012 ujawniamy pierwszy tytuł gry, która zostanie zaprezentowana w jej trakcie.

Do tegorocznej edycji imprezy GRYOffline.pl pozostały już niespełna trzy tygodnie. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy więc pierwszą niespodziankę, jaką przygotowaliśmy wspólnie z firmą Electronic Arts dla wszystkich tych, którzy 20 października zdecydują się przybyć do krakowskiego klubu Prominent. Jest nią przedpremierowa prezentacja gry Need for Speed: Most Wanted. Jakby tego było mało, w produkt firmy Criterion Games będzie też można zagrać na specjalnie przygotowanych stanowiskach!

Na tym oczywiście atrakcje się nie kończą. Przygotowaliśmy również drugi przedpremierowy pokaz gry – jej tytuł poznacie już niebawem.

GRYOffline.pl 2012 z prezentacją gry Need for Speed: Most Wanted! - ilustracja #1

Przypominamy, że tegoroczna edycja imprezy GRYOffline.pl odbędzie się 20 października (sobota) w klubie Prominent w Krakowie przy ulicy Kamiennej 17. Zabawa ruszy o godzinie 16:00 i potrwa do 20:00.

Atrakcje

W tym roku przygotowaliśmy sporo atrakcji, w tym m.in.:

  1. Przepremierowe pokazy dwóch gier – jedną z nich będzie Need for Speed: Most Wanted.
  2. Możliwość zagrania w oba tytuły.
  3. Dostęp do stołów bilardowych, kręgielni i rzutek.
  4. Turniej Mortal Kombat.

Zgłoszenia

UWAGA! GRYOffline.pl 2012 jest imprezą zamkniętą i będą mogły w niej wziąć udział jedynie osoby znajdujące się na liście gości. Jak na nią trafić? Wystarczy wysłać zgłoszenie e-mailem na adres:

[email protected]

Prosimy o zatytułowanie wiadomości „GryOffline 2012” i zawarcie w niej następujących danych:

  1. Imię i nazwisko
  2. Ksywka z GRYOnline.pl

Możecie też zgłaszać osoby towarzyszące (maksymalnie jedna) na powyższych zasadach. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 października, a dzień później zaczniemy rozsyłać do wszystkich e-maile z prośbą o potwierdzenie swojego udziału w imprezie.

Uwaga! Impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Need for Speed: Most Wanted

Need for Speed: Most Wanted