Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 lipca 2016, 09:20

autor: Redakcja GRYOnline.pl

GRYOffline 2016 – ostatnia szansa na rejestrację! Impreza dla naszych czytelników już w sobotę

Pokazy gier, spotkania z twórcami, konkursy, darmowe piwo i grill. To część atrakcji, które czekają na uczestników GRYOffline 2016. Jeżeli nie macie planów na najbliższą sobotę, to zapraszamy do Krakowa.

GRYOffline 2016 – ostatnia szansa na rejestrację! Impreza dla naszych czytelników już w sobotę - ilustracja #1

GRYOffline 2016 odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 lipca w Fortach Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie. Uruchomiliśmy właśnie rejestrację ostatniej szansy dla wszystkich spóźnialskich.

Jeżeli nie jesteście przekonani czy warto wpaść, przedstawiamy Wam listę atrakcji, które na Was czekają.

Atrakcje

Przedpremierowy pokaz gry SEVEN: The Days Long Gone – jak prezentuje się polski RPG akcji powstający wspólnymi siłami zespołów Fool's Theory i IMGN.PRO? Przekonacie się na własne oczy już w sobotę. Ponadto uczestnicy prezentacji będą mogli zadać twórcom kilka pytań.

Panel z twórcami Wiedźmina 3 oraz dodatku Krew i wino – podczas panelu „Jak powstawał Wiedźmin 3 i dlaczego Toussaint ma krakowskie korzenie” deweloperzy z CD PROJEKT RED przedstawią kulisy powstawania gry i dodatku oraz opowiedzą o procesie powstawania tak złożonego projektu. Ponadto będziecie mogli porozmawiać z rekruterką krakowskiego oddziału CDPR.

Możliwość przetestowania ALICE VR w Oculus RiftALICE VR to powstająca w Gliwicach luźna adaptacja powieści Lewisa Carrolla, która jest eksploracyjną przygodówką powstającą głównie z myślą o wirtualnej rzeczywistości.

Możliwość wypróbowania HTC VIVE – VIVE w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań rozpoznaje pozycję gracza w wirtualnym świecie i umożliwia poruszanie się po pomieszczeniu. Jak to się sprawdza w praktyce? Zachęcamy do testów!

Turniej Gwinta – zanim zagramy w wirtualną adaptację minigry z Wiedźmina 3, 16 zarejestrowanych wcześniej zawodników usiądzie przy prawdziwym stole by zmierzyć się ze sobą i powalczyć o unikalne gadżety ufundowane przez CD PROJEKT RED. Partnerem turnieju jest cdp.pl.

Konkursy – jak zwykle większość uczestników GRYOffline nie opuści imprezy z pustymi rękami. Firmy Cenega, Techland i Electronic Arts ufundowały masę nagród i gadżetów, które trafią w Wasze ręce. Oczywiście czasem będzie się trzeba nieco wysilić.

Możliwość spotkania się i porozmawiania z redakcją gry-online.pl oraz tvgry.pl – jeżeli macie jakieś pytania na temat pracy redakcji, będziemy do Waszej dyspozycji!

Kiedy i gdzie?

Impreza odbędzie się 9 lipca w godzinach 13:00 – 21:00 w klubie Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie, w zlokalizowaniu miejsca pomoże Wam mapa.

Rejestracja

By wziąć udział w GRYOffline 2016, musicie zarejestrować się na stronie imprezy i następnie pobrać wejściówkę w formacie PDF, wydrukować ją i wyciąć. To wszystko!

Dodatkowe informacje

Jak wspomnieliśmy na początku, impreza przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich. W związku z tym osoby poniżej 18. roku życia nie zostaną na nią wpuszczone, nawet jeśli przyjdą z opiekunem. Ze względów bezpieczeństwa również rodziny z małymi dziećmi nie będą mogły wejść na teren klubu.

Osoba towarzysząca również musi zostać zarejestrowana w systemie.

Ostatnia aktualizacja: 2016-07-06

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.