Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 kwietnia 2021, 15:39

Gry LEGO w nowym Humble Bundle

W Humble Store trwa sprzedaż paczki Humble LEGO Built To Bundle. Pakiet zawiera takie pozycje jak LEGO DC Super-Villains, LEGO Marvel's Avengers i LEGO Batman 3.

Do 7 maja w Humble Store możecie nabyć Humble LEGO Built To Bundle. Dzięki niemu za niewielką cenę kupicie szereg gier. Zawartość paczki została podzielona na trzy progi cenowe.

  1. Humble LEGO Built To Bundle

Minimum 1 euro (ok. 4,56 zł):

  1. The LEGO Ninjago Movie Video Game

Więcej niż średnia, która obecnie wynosi 7,87 euro (ok. 36 zł):

  1. zawartość z poprzedniego progu
  2. LEGO Worlds
  3. LEGO Marvel Super Heroes 2 Deluxe Edition
  4. LEGO Marvel's Avengers
  5. LEGO Batman 2: DC Super Heroes

Minimum 8,42 euro (ok. 39 zł):

  1. zawartość z poprzednich progów
  2. LEGO DC Super-Villains Deluxe Edition
  3. LEGO Batman 3: Beyond Gotham Premium Edition

Należy pamiętać, że wszystkie powyższe gry otrzymacie w postaci kluczy Steam. Zgodnie z tradycją, część zysków ze sprzedaży paczki może zostać przekazana na cele charytatywne – kupujący sami decydują, ile pieniędzy trafi do danej organizacji. W tym przypadku pieniądze powędrują do Stop AAPI Hate.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.