Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 września 2020, 17:40

autor: aadamus

Gry kryminalne w Undercover Bundle 2

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Undercover Bundle 2, w skład której wchodzą takie produkcje, jak Sherlock Holmes versus Jack the Ripper, Agatha Christie - The ABC Murders oraz Murderous Pursuits.

Gry kryminalne w Undercover Bundle 2 - ilustracja #1
Paczka Undercover Bundle 2, zawiera między innymi grę Sherlock Holmes versus Jack the Ripper.

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Undercover Bundle 2, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć osiem gier. W skład zestawu wchodzą następujące produkcje:

  1. Agatha Christie - The ABC Murders
  2. The Low Road
  3. Sherlock Holmes versus Jack the Ripper
  4. Sherlock Holmes Consulting Detective Collection
  5. Dead Secret
  6. Macventure Series Collection
  7. Murderous Pursuits
  8. Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

Paczkę można nabyć za ok. 18 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.