Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 5 grudnia 2019, 12:03

Grudniowa aktualizacja abonamentu Xbox Game Pass - 1. Naruto to Boruto: Shinobi Striker, Halo: Reach i inne

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów dostępnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass Ultimate zawiera ponadto subskrypcję Xbox Live Gold ze wszystkimi jej korzyściami*. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

Grudniowa aktualizacja abonamentu Xbox Game Pass - 1.	Naruto to Boruto: Shinobi Striker, Halo: Reach i inne - ilustracja #1

W aktualizacji abonamentu udostępnione zostaną:

  1. Naruto to Boruto: Shinobi Striker (gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 5 grudnia)
  2. My Friend Pedro gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 5 grudnia)
  3. Wondersong gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 6 grudnia)
  4. Demon's Tilt gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 6 grudnia)
  5. eFootball PES 2020 gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 12 grudnia)
  6. Tom Clancy's The Division gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 12 grudnia)
  7. Overcooked! 2 gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 12 grudnia)
  8. Pathologic 2 gra dostępna w Xbox Game Pass na konsole i Xbox Game Pass Ultmate od 12 grudnia)

Dodatkowo w abonamencie Xbox Game Pass dostępna jest już wchodząca w skład pakietu Halo: The Master Chief Collection gra Halo: Reach, odświeżona w jakości 4K Ultra HD z obsługą HDR,.

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM. Microsoft udostępnia również w usłudze wydawnictwa własne, dostępne w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Gry dostępne w katalogu można pobrać zdalnie na konsolę Xbox One za pomocą aplikacji mobilnej Xbox Game Pass, dostępnej na platformach Android i iOS. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.

* korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold, za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach