Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 stycznia 2018, 12:50

autor: Adrian Werner

Gravel - rywal DiRT-a wjedzie na półki sklepów pod koniec lutego

Studio Milestone wypuściło nowy zwiastun gry wyścigowej Gravel i ogłosiło, że produkcja trafi do sprzedaży 27 lutego tego roku na PC, PS4 i XOne.

Gra pozwoli na rywalizację m.in. na górze Mont Blanc. - Gravel wjedzie na półki sklepów pod koniec lutego - wiadomość - 2018-01-10
Gra pozwoli na rywalizację m.in. na górze Mont Blanc.
GRAVEL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Milestone
  2. Wydawca: Milestone
  3. Gatunek: gra wyścigowa
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 27 lutego 2018 r.

Poznaliśmy wreszcie datę premiery projektu Gravel, czyli gry wyścigowej autorstwa specjalizującego się w tym gatunku włoskiego studia Milestone. Autorzy poinformowali, że produkcja trafi do sprzedaży 27 lutego tego roku. Tytuł ukaże się równocześnie na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

Data premiery ujawniona została na końcu nowego filmiku z gry. Materiał trwa dwie minuty i ukazuje zapis rozgrywki z wyścigu na pokrytej śniegiem trasie zlokalizowanej na górze Mont Blanc.

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwsza produkcja w dorobku Milestone traktująca o zawodach off-roadowych. Zespół ma na koncie również wiele innych produkcji o tej tematyce, takich jak Sebastien Loeb Rally Evo czy seria WRC: FIA World Rally Championship. Zamiast tradycyjnych rajdów Gravel postawi jednak na bezpośrednie wyścigi z dużą liczbą rywali na trasach. Ponadto produkcja ma dosyć luźno podchodzić do kwestii realizmu, koncentrując się głównie na dobrej zabawie.

Warto na koniec dodać, że studio Milestone pracuje równolegle nad projektem Monster Energy Supercross: The Official Videogame, pozwalającym wziąć udział w motocyklowych zawodach typu supercross.

  1. Oficjalna strona gry