Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2015, 19:50

autor: Pirlond

Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC

Studio Rockstar Games opublikowało pokaźną liczbę obrazków z gry Grand Theft Auto V. Materialy prezentują komputerową wersję produkcji, której premiera kilka dni temu została ponownie opóźniona.

Na nowych screenach komputerowa wersja Grand Theft Auto V prezentuje się świetnie. - Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC - wiadomość - 2015-02-27
Na nowych screenach komputerowa wersja Grand Theft Auto V prezentuje się świetnie.

Wielu posiadaczy pecetów zapewne posmutniało (delikatnie pisząc) na wieść o kolejnym przełożeniu daty premiery komputerowego wydania gry Grand Theft Auto V z marca na połowę kwietnia. Deweloperzy ze studia Rockstar postanowili najwyraźniej zrekompensować właścicielom blaszaków konieczność czekania na produkcję przez kilka dodatkowych tygodni, bo zespół opublikował piętnaście nowych obrazków z wersji PC. Na uwagę zasługują szczególnie screeny, na których można zobaczyć krajobrazy – otoczenie prezentuje się na nich bardzo dobrze. Nie można również przyczepić się do modeli postaci pokazanych na części z udostępnionych materiałów. Możecie przekonać się o tym sami – poniżej znajdziecie pięć grafik. Po resztę odsyłamy was na oficjalną stronę internetową firmy Rockstar.

Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC - ilustracja #2
Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC - ilustracja #3
Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC - ilustracja #4
Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC - ilustracja #5
Grand Theft Auto V - 15 nowych obrazków z wersji PC - ilustracja #6

Grand Theft Auto V przenosi graczy do Los Santos i okolic. W najnowszej odsłonie flagowej serii studia Rockstar wcielamy się w trójkę bohaterów – Michaela, Franklina oraz Trevora. W trakcie zabawy można wykonać wiele zróżnicowanych zadań i aktywności pobocznych. Wersja PC zostanie wydana 14 kwietnia.