Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2020, 09:29

autor: Adrian Werner

Gran Turismo 7 na PS5 - Sony gotowe do zapowiedzi gry

Niedawne rejestracje znaków handlowych argentyńskiego oddziału Sony sugerują, że firma szykuje się do zapowiedzi Gran Turismo 7 na PlayStation 5.

Gran Turismo 7 na PS5 - Sony gotowe do zapowiedzi gry - ilustracja #1
Ostatnią odsłoną cyklu było Gran Turismo Sport, wydane w 2017 roku na PlayStation 4.

Wiele wskazuje na to, że firma Sony szykuje się do zapowiedzi nowej odsłony cyklu Gran Turismo. Fan o ksywce nolifebr odkrył, że argentyński oddział korporacji zarejestrował w zeszłym tygodniu znaki towarowe dotyczące nazwy tej marki, loga cyklu oraz odpowiedzialnego za niego studia Polyphony Digital.

Co ciekawe, rejestracji dokonano 4 czerwca tego roku. Pierwotnie to właśnie tego dnia miał odbyć się pokaz na którym ujawniono by wygląd konsoli PlayStation 5 oraz pierwsze gry Sony przeznaczone na tę platformę. Ostatecznie prezentacja została opóźniona na bliżej nieokreśloną przyszłość z powodu obecnej sytuacji w USA.

Wszystko to sugeruje, że Polyphony Digital pracuje nad nowym Gran Turismo, które zmierza na PlayStation 5, a produkcja powinna zostać zapowiedziana już wkrótce. Plotki o projekcie krążą już od dłuższego czasu i nie zdziwilibyśmy się, gdyby był to jeden z tytułów startowych PS5.

  1. Oficjalna strona cyklu
  2. Recenzja gry Gran Turismo Sport – wyścigi z brakami, ale i z duszą
  3. Gran Turismo Sport - poradnik do gry