Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2020, 12:51

autor: Froozyy

Graj i zdobywaj nagrody podczas PlayStation Święta Graczy

Z okazji tego, że z konsoli PlayStation 4 korzysta już ponad 100 mln graczy, Sony postanowiło zorganizować akcję, w której można zgarnąć nagrody w postaci awatarów oraz motywów. Każdy dostanie również szansę na wygranie specjalnego zestawu, który zawiera m.in. platynowe trofeum z wygrawerowanym pseudonimem zwycięzcy.

Sony zachęca do wzięcia udziału w PlayStation Święcie Graczy. - Graj i zdobywaj nagrody podczas PlayStation Święta Graczy - wiadomość - 2020-02-19
Sony zachęca do wzięcia udziału w PlayStation Święcie Graczy.
PLAYSTATION ŚWIĘTO GRACZY W SKRÓCIE:
  • Sony zorganizowało akcję, w której można zgarnąć nagrody w postaci awatarów i motywów na konsolę PS4;
  • świętowanie rozpocznie się 24 lutego i potrwa do 17 marca;
  • akcja zostanie podzielona na trzy etapy, podczas których gracze będą musieli osiągnąć określone progi rozegranych godzin oraz zdobytych trofeów;
  • dodatkowo każdy uczestnik, który 17 marca odpowie na specjalne pytanie, będzie miał szansę na wygranie zestawu z nagrodami.

PlayStation 4 jest na rynku od ponad 6 lat - w tym czasie konsola trafiła do rąk 100 mln graczy na całym świecie. Z tej okazji Sony zorganizowało akcję, w której uczestnicy, poprzez granie i zdobywanie trofeów, będą mogli zgarnąć awatary konta PSN oraz motywy na konsolę. Co więcej, każdy dostanie również szansę na wygranie zestawu PlayStation (w skład którego wchodzą - platynowe trofeum z wygrawerowanym pseudonimem zwycięzcy, voucher do PS Store wart 380 złotych oraz gry na PS4). Wystarczy, że 17 marca o 12:00 zainteresowani odpowiedzą na specjalne pytanie i tym samym potwierdzą chęć udziału w losowaniu.

Aby wziąć udział we wspólnym świętowaniu, wystarczy zarejestrować się pod tym adresem (używając swojego konta PlayStation). Akcja zostanie podzielona na trzy etapy (każdy z innymi nagrodami), w których gracze będą zbierać trofea oraz nabijać kolejne godziny w ulubionych produkcjach. Pierwszy z nich rozpocznie się 24 lutego o 9:00 czasu polskiego. Następny wystartuje w momencie osiągnięcia wymaganego progu. Świętowanie potrwa do 17 marca 2020 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach