Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 czerwca 2020, 11:49

Gra The Uncertain Last Quiet Day za darmo na Steam

Na Steamie można zdobyć za darmo grę The Uncertain: Last Quiet Day. Promocja potrwa do 9 czerwca do godziny 19:00 czasu polskiego.

Gra The Uncertain Last Quiet Day za darmo na Steam - ilustracja #1
The Uncertain: Last Quiet Day zdobędziemy za darmo przez ograniczony czas.

Na platformie Steam udostępniono za darmo grę The Uncertain: Last Quiet Day, czyli osadzone w postapokaliptycznym świecie połączenie gry eksploracyjnej i przygodówki. Aby przypisać tytuł do biblioteki, należy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, wejść na kartę pożądanego produktu i wcisnąć przycisk „Dodaj do konta”. Należy mieć także na uwadze, że zdobyta w ten sposób produkcja nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam. Akcja trwa do 9 czerwca do godziny 19:00 czasu polskiego.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.