Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2022, 23:40

Gra Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziana; pierwszy trailer

Studio Respawn Entertainment dokonało pełnej zapowiedzi sequela Star Wars Jedi: Fallen Order. Będzie on nosił tytuł Star Wars Jedi: Survivor (Ocalały). Jest pierwszy teaser trailer i przybliżony termin premiery gry.

Potwierdziły się plotki. W trakcie trwającej obecnie imprezy Star Wars Celebration została oficjalnie zapowiedziana gra Star Wars Jedi: Survivor (po polsku: Ocalały), czyli kontynuacja Star Wars Jedi: Fallen Order z 2019 roku. Zobaczyliśmy przy tej okazji pierwszy zwiastun (teaser trailer) i dowiedzieliśmy się, że projekt zadebiutuje w 2023 roku na PC, PS5 i XSX/S.

Protagonistą gry – podobnie jak poprzedniczki – będzie Cal Kestis. Wraz z towarzyszącym mu droidem BD-1 uciekają oni przed rosnącym w siłę Imperium, gdyż Cal pozostaje jednym z ostatnich rycerzy Jedi w galaktyce.

Akcja Star Wars Jedi: Survivor zostanie osadzona pięć lat po wydarzeniach z Fallen Order. Oznacza to, że nie zabraknie innych postaci znanych z „jedynki” (teraz możemy tak ją określać, prawda?). Twórcy zapewniają również, iż bohaterowie spotkają na swojej drodze znane postacie, które nie pojawiły się w pierwszej grze z serii. Powróci także znany z niej „soulslike’owy” system walki.