Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 05:44

autor: Łukasz Szliselman

Gra Mad Max od twórców Just Cause

Studio Avalanche, twórcy serii Just Cause, zapowiedziało grę Mad Max, nawiązującą do znanego cyklu filmów. Tytuł charakteryzować ma się dużym, otwartym światem. Z okazji E3 2013 zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji.

Jedną z gier zapowiedzianych podczas konferencji firmy Sony na tegorocznych targach E3 był Mad Max. Produkcją zajmie się studio Avalanche, odpowiadające m.in. za obie części Just Cause, a wyda firma Warner Bros. Interactive Entertainment. W grze wcielimy się nie w kogo innego, a w żądnego zemsty Maxa. Nie wiadomo jednak w jakim stopniu gra będzie nawiązywała do fabuły filmów z Melem Gibsonem w roli gównej (być może jej treść będzie bliższa planowanemu na przyszły rok fimowi Mad Max: Fury Road).

Na oficjalnej stronie twórcy zapewniają, że produkcja zaoferuje duży, otwarty świat, po którym będziemy poruszali się potężnymi autami – choć niestety autor scenariusza zdecydował, że już na samym początku słynny Interceptor zostanie Maxowi skradziony. Growy Mad Max nadciągnie w 2014 roku na PC, Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation 4 i Xboksa One. Więcej szczegółów najprawdopodobniej poznamy w nadchodzących dniach. Poniżej możecie obejrzeć pierwsze screeny z gry:

Nie trzeba pytać, kto siedzi za kółkiem

Mad Max umie sobie poradzić w bójce

Świat gry ma być ciekawy w eksploracji