Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2013, 05:44

autor: luckie

Gra Mad Max od twórców Just Cause

Studio Avalanche, twórcy serii Just Cause, zapowiedziało grę Mad Max, nawiązującą do znanego cyklu filmów. Tytuł charakteryzować ma się dużym, otwartym światem. Z okazji E3 2013 zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji.

Jedną z gier zapowiedzianych podczas konferencji firmy Sony na tegorocznych targach E3 był Mad Max. Produkcją zajmie się studio Avalanche, odpowiadające m.in. za obie części Just Cause, a wyda firma Warner Bros. Interactive Entertainment. W grze wcielimy się nie w kogo innego, a w żądnego zemsty Maxa. Nie wiadomo jednak w jakim stopniu gra będzie nawiązywała do fabuły filmów z Melem Gibsonem w roli gównej (być może jej treść będzie bliższa planowanemu na przyszły rok fimowi Mad Max: Fury Road).

Na oficjalnej stronie twórcy zapewniają, że produkcja zaoferuje duży, otwarty świat, po którym będziemy poruszali się potężnymi autami – choć niestety autor scenariusza zdecydował, że już na samym początku słynny Interceptor zostanie Maxowi skradziony. Growy Mad Max nadciągnie w 2014 roku na PC, Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation 4 i Xboksa One. Więcej szczegółów najprawdopodobniej poznamy w nadchodzących dniach. Poniżej możecie obejrzeć pierwsze screeny z gry:

Nie trzeba pytać, kto siedzi za kółkiem - Gra Mad Max od twórców Just Cause - wiadomość - 2013-06-11
Nie trzeba pytać, kto siedzi za kółkiem
Mad Max umie sobie poradzić w bójce - Gra Mad Max od twórców Just Cause - wiadomość - 2013-06-11
Mad Max umie sobie poradzić w bójce
Świat gry ma być ciekawy w eksploracji - Gra Mad Max od twórców Just Cause - wiadomość - 2013-06-11
Świat gry ma być ciekawy w eksploracji