Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2012, 16:23

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Gotham City Impostors na PC za darmo

Gotham City Impostors, wieloosobowa strzelanina studia Monolith Productions osadzona w uniwersum Batmana, przeszła na model free-to-play. Posiadacze konta Steam mogą pobrać grę za darmo. Jednak za dodatki DLC nadal trzeba zapłacić.

Gotham City Impostors na PC za darmo - ilustracja #1
Gotham City Impostors - po której stronie staniesz?

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników pierwszoosobowych strzelanin drużynowych. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zagrać w Gotham City Impostors, teraz jest ku temu świetna okazja – jej pecetowa edycja została udostępniona za darmo na Steamie. Zaznaczamy jednak, że bezpłatna jest jedynie podstawowa wersja gry. Za wszelkie dodatki DLC (oprócz tych, które od początku były darmowe) trzeba zapłacić, jak do tej pory.

Niestety ci, którzy grę kupili już wcześniej nie mają się z czego cieszyć. Jak na razie Monolith Productions, studio odpowiedzialne za grę, nie zaoferowało żadnych premii swoim dotychczasowym użytkownikom. Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni, a osoby, które na Gotham City Impostors wydały ciężko zarobione (lub wyproszone od wujka z Ameryki) pieniądze nie będą czuły się niesprawiedliwie potraktowane.

Gotham City Impostors to osadzona w uniwersum komiksów DC wieloosobowa strzelanka FPP stworzona przez studio Monolith Productions. Tytułowe miasto Gotham stało się areną dla dwóch walczących ze sobą stron – samozwańczych obrońców sprawiedliwości przebranych za swego idola, Batmana, oraz naśladowców jego największego wroga, Jokera. Gra naszpikowana jest specyficznym humorem, który objawia się w żartobliwych trybach rozgrywki, zwariowanych pukawkach i gadżetach oraz nie do końca poważnym wyglądzie postaci. W Gotham City Impostors znajdziemy mnóstwo opcji modyfikacji zarówno aparycji, jak i statystyk naszego bohatera i używanej przez niego bądź nią broni.