Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 7 marca 2019, 09:52

autor: Czarny Wilk

Good Omens - adaptacja książki Terry'ego Pratchetta i Neila Gaimana na zwiastunie

Serwis Amazon Prime Video pochwalił się trailerem Good Omens, serialowej komedii fantasy z Davidem Tennantem i Michaelem Sheenem wcielającymi się w demona i anioła próbujących powstrzymać apokalipsę.

Amazon wciąż intensywnie rozwija swoją platformę VoD Prime Video, każdego roku produkując nowe autorskie seriale mające przyciągnąć do serwisu streamingowego kolejnych widzów i utrzymać zainteresowanie tych, których już udało się zdobyć. Jednym z ciekawiej zapowiadających się tegorocznych debiutów na tej platformie jest Good Omens, adaptacja książki Dobry omen Terry’ego Pratchetta i Neila Gaimana. Serial doczekał się zwiastuna.

Fabuła serialu skupi się na postaciach demona Crowleya i anioła Azirafala, którzy od tysiącleci żyli na Ziemi jako reprezentanci piekła i nieba. Przyzwyczajeni do takiego życia, będą gotowi zrobić wszystko, nawet połączyć siły (co tylko pozornie jest trudne – po tysiącleciach wspólnego bytowania wrogość między nimi jest jedynie fasadą dla odwiecznej przyjaźni), byle zapobiec spełnienia się przepowiedni wieszczącej rychłą apokalipsę. Aby uratować świat, muszą odnaleźć i zniszczyć Antychrysta – co będzie o tyle problematyczne, że ten okazuje się całkiem sympatycznym chłopcem.

Bohaterom niespieszno jest wracać do piekła i nieba, zrobią więc wszystko, by uratować Ziemię, swój dom od tysiącleci. - Good Omens - adaptacja książki Terry'ego Pratchetta i Neila Gaimana na zwiastunie - wiadomość - 2019-03-07
Bohaterom niespieszno jest wracać do piekła i nieba, zrobią więc wszystko, by uratować Ziemię, swój dom od tysiącleci.

Good Omens wyprodukowany został przez Amazon Prime we współpracy z BBC Two. Pierwszy sezon składać będzie się z sześciu odcinków, a w rolach głównych zobaczymy Davida Tennanta (Dziesiąty Doktor z serii Doctor Who oraz Kilgrave z Jessiki Jones), Michaela Sheena (role w Frost/Nixon, Underworld: Bunt Lykanów i Saga „Zmierzch”: Księżyc w nowiu) i Jona Hamma (Don Draper z Mad Men). Produkcja zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video 31 maja 2019 roku.

Amazon Prime Video to serwis z serialami i filmami w modelu abonamentowym, analogicznym do Netfliksa czy HBO GO. Platforma oferuje darmowy, siedmiodniowy okres próbny. Jeśli po jego zakończeniu zdecydujemy się dalej korzystać z jej oferty, to przez pierwsze pół roku będziemy płacić 2,99 euro miesięcznie. Po upływie sześciu miesięcy opłata wzrośnie do 5,99 euro miesięcznie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.