Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 września 2016, 10:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: Rusza comiesięczny konkurs i promocja na Abonamenty Premium

Rozpoczynamy współpracę z marką Good Loot, dzięki temu posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą brać udział w comiesięcznych konkursach, w których do wygrania będą wysokiej jakości akcesoria, gadżety i ubrania od Good Loot.

Good Loot dla VIP-ów: Rusza comiesięczny konkurs i promocja na Abonamenty Premium - ilustracja #1

Gracze kochają gadżety, a dzięki rozpoczęciu współpracy z Good Loot, od tego miesiąca będziemy cyklicznie rozdawać akcesoria, ubrania i inne produkty związane z kultowymi markami posiadaczom aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP na GRYOnline.pl.

-30% na roczne Abonamenty Premium, przedłużenia oraz opcję VIP

Aby móc wziąć udział w naszych comiesięcznych konkursach, które będziemy przygotowywać we współpracy z Good Loot, należy posiadać aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Dzięki niemu uzyskacie m.in. dostęp do wszystkich poradników na www oraz w formatach PDF i ePub, otwartą bazę materiałów archiwalnych, możliwość wyłączenia reklam bez użycia AdBlocka, oraz pierwszeństwo w rozdawnictwach kluczy, a także możliwość brania udziału w specjalnych konkursach.

Dzięki trwającej wyłącznie do 4 września promocji, roczny Abonament Premium kosztuje 62,90 zł zamiast 89,80 zł (to nieco ponad 17 groszy dziennie)! Obniżyliśmy także cenę przedłużeń rocznych abonamentów – można je nabyć już za 55,90 zł. O 30% obniżyliśmy także cenę samodzielnej opcji VIP, niezbędnej do wzięcia udziału w konkursie. Jej promocyjna cena to 34,90 zł.

Good Loot dla VIP-ów

W ostatnim tygodniu miesiąca nasi VIP-owie będą mogli zgarnąć produkty Good Loot w cyklicznych konkursach – odwiedzajcie newsroom regularnie by nie przegapić szansy na wygranie atrakcyjnych nagród.

Na dobry początek mamy aż 5 zestawów gadżetów związanych z uniwersum Warhammer o łącznej wartości prawie 800 zł. Warto dodać, że jest to linia produktów zaprojektowanych specjalnie dla marki Good Loot.

Aby wygrać jedną z pięciu nagród należy na adres [email protected] opisać w 700 znakach ze spacjami swoją pierwszą przygodę z uniwersum Warhammera. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z GRYOnline.pl, na której macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 4 września 2016. Redakcyjne jury wybierze najciekawsze i najlepiej napisane historie, a wyniki konkursu ogłosimy 7 września 2016. Na zwycięzców czekają następujące nagrody:

Miejsce I: Torba WH40K Astra Militarum, czapka WH40K Astra Militarum, kubek WH40K Inquisition, brelok WH40K Imperial Aquila.

Good Loot dla VIP-ów: Rusza comiesięczny konkurs i promocja na Abonamenty Premium - ilustracja #2

Miejsce II: T-shirt WH40K Ork*, kubek WH40K Adeptus Mechanicum

Good Loot dla VIP-ów: Rusza comiesięczny konkurs i promocja na Abonamenty Premium - ilustracja #3

Miejsce III: T-shirt WHFB Krasnoludy*, kubek WH40K Astra Militarum

Good Loot dla VIP-ów: Rusza comiesięczny konkurs i promocja na Abonamenty Premium - ilustracja #4

Miejsca IV-V: T-shirt WH40K Ork lub WHFB Krasnoludy**

Good Loot dla VIP-ów: Rusza comiesięczny konkurs i promocja na Abonamenty Premium - ilustracja #5

* Zwycięzca będzie mógł wybrać rozmiar koszulki z dwóch rozmiarów – M lub XL.

** Brak możliwości wyboru rozmiaru koszulki. Zdobywca IV miejsca będzie mógł wybrać wzór koszulki.

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction jak Star Wars, czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne marki. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2.Warunkiem ubiegania się o jedną z pięciu nagród jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 4 września 2016. W mailu proszę podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP.

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie.

4. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”).

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w środę 7 września 2016. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.

Ostatnia aktualizacja: 2016-09-04

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.