Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 grudnia 2016, 12:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: kolejne gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot, posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Good Loot dla VIP-ów: kolejne gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen - ilustracja #1

Choć nasze rozdawnictwo organizowane wspólnie z marką Good Loot ponownie przynosi gadżety z Gwiezdnych wojen, grudzień jest ku temu idealną okazją ze względu na premierę niedawną premierę filmu Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie. Jeśli planujecie zobaczyć film ponownie, pomożemy Wam odpowiednio ubrać się do kina!

Good Loot dla VIP-ów

Poznaliśmy już historię Jyn Erso oraz jej wkładu w wojnę Rebelii z Imperium, więc przyszedł czas byście Wy przywdziali na siebie ubiór… w barwach ciemnej strony Mocy. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w maksymalnie 700 znakach opiszecie swój pomysł na film z uniwersum Gwiezdnych wojen, który mógłby stać się częścią cyklu Gwiezdne wojny – historie (czyli z pominięciem klasycznej „Sagi”). W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 4 stycznia 2017. Redakcyjne jury wybierze najciekawszy pomysł, a zwycięzca zostanie ogłoszony 5 stycznia 2017. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas koszulkę Vader DTG Black w rozmiarze L oraz odpowiedni do zimowej aury szalik z logiem Imperium.

Good Loot dla VIP-ów: kolejne gadżety z uniwersum Gwiezdnych wojen - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o nagrodę jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 4 stycznia 2017. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w czwartek, 5 stycznia 2017. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.