Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2022, 19:37

Xbox Game Pass da drugie życie kultowemu FPS-owi z Jamesem Bondem

GoldenEye 007, czyli kultowy FPS z 1997 roku, doczeka się odświeżonej wersji. Produkcja ma trafić do usługi Xbox Game Pass.

GoldenEye 007 skończyło w sierpniu 25 lat. Teraz produkcja ma otrzymać kolejne życie. Podczas dzisiejszego pokazu Nintendo Direct zapowiedziano, że ten kultowy FPS trafi do katalogu usługi Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Jednocześnie ogłoszono, że lekko odświeżona wersja tytułu zawita do abonamentu Xbox Game Pass. Nie wiadomo jednak, kiedy to dokładnie nastąpi.

Na ten moment nie wiemy za wiele na temat tego, jak będzie wyglądać odświeżone GoldenEye 007. Wiadomo jedynie, że tytuł będzie obsługiwał rozdzielczości do 4K i działał płynniej. Dodatkowo zaimplementowane zostaną osiągnięcia. Za całość odpowiada studio Rare, które opracowało również oryginalną grę.

Tutaj kupisz Xbox Game Pass Ultimate

GoldenEye 007 to klasyczny FPS bazujący na wydanym w 1995 roku filmie GoldenEye, w którym głównym bohaterem jest legendarny agent MI6 James Bond. Tytuł pierwotnie trafił na konsolę Nintendo 64 i spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów – średnia jego ocen w serwisie Metacritic wynosi 96%.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

E3 2021