Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 stycznia 2022, 17:55

GOL znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż akcję

Osiemnasty rok z rzędu portal GRYOnline.pl wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach przygotowaliśmy dla Was szereg aukcji cennych przedmiotów. Dodatkowo jeśli zdecydujecie się zakupić abonament na stronie w niedzielę, to cały dochód z niego zostanie przekazany na rzecz fundacji.

W najbliższą niedzielę będzie miało miejsce istotne wydarzenie dla polskiej dobroczynności. Po raz 30 odbędzie się bowiem finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zbierane będą środki na rzecz okulistyki dziecięcej. Już osiemnasty rok z rzędu portal GRYOnline.pl aktywnie wspiera szczytną inicjatywę Jurka Owsiaka. Robimy to w podobny sposób jak w poprzednich latach. Po pierwsze, cały dochód z abonamentów, które zakupicie 30 stycznia, zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Po drugie, w serwisie Allegro znajdziecie szereg aukcji charytatywnych przygotowanych przez redakcję. W ramach każdej z nich możecie zdobyć cenne oraz interesujące przedmioty i przy okazji wspomóc szczytny cel. Ich pełną listę, którą będziemy jeszcze aktualizować, znajdziecie w tym miejscu. W sposób szczególny chcielibyśmy zainteresować Was trzema licytacjami. Zapraszamy do zapoznania się z ich krótkim opisem.

Dzień z twórcami gry The Medium w Krakowie!

GOL znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż akcję - ilustracja #1

Koniec aukcji – 7 lutego 2022, 14:38:43

Podobało Wam się The Medium? Chcielibyście poznać ludzi stojących za tą produkcją i kulisy jej powstawania? Jeśli tak, to ta licytacja jest właśnie dla Was. Oferta składa się z wycieczki w towarzystwie przedstawicieli zespołu deweloperów The Medium śladami autentycznych krakowskich miejscówek, które zostały odwzorowane w grze, która zaplanowana jest na maj lub czerwiec tego roku (dokładna data zostanie ustalona). Zwycięzca aukcji otrzyma również zestaw gadżetów sygnowanych logo Bloober Team i The Medium.

  1. Link do aukcji

Dying Light 2 na PC – tylko dla kolekcjonerów!

GOL znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż akcję - ilustracja #2

Koniec aukcji – 7 lutego 2022, 14:18:52

Dying Light 2 to dla wielu jedna z najważniejszych premier bieżącego roku. Jeśli już nie możecie się doczekać tego tytułu i chcecie mieć jak najwięcej fantów z nim związanych, to być może zainteresuje Was aukcja ściśle limitowanego, unikatowego zestawu gadżetów wraz z edycją kolekcjonerską gry na PC, który był rozsyłany do influencerów. Prócz samego tytułu w skład pakietu wchodzą między innymi specjalna figurka, pięknie wykonany dziennik, plecak z logo Dying Light 2, replika broni samoróbki, naklejki, ręcznie robione rękawiczki i maseczka na twarz oraz łom z logo gry. Wszystko to jest zapakowane w drewniane pudło.

  1. Link do aukcji

Replika broni Discos Locos z gry Far Cry 6

GOL znów gra dla WOŚP - weź udział w aukcjach i wspomóż akcję - ilustracja #3

Koniec aukcji – 7 lutego 2022, 12:00:40

Spośród wszystkich broni obecnych w Far Cry 6 Discos Locos z pewnością należy do bardziej osobliwych. Jeśli chcielibyście mieć jej pełnowymiarową replikę u siebie na biurku, to powinna Was interesować właśnie ta aukcja. Przedmiot na niej wystawiony jest w pełni funkcjonalny i wierny stylistyce gry Far Cry 6. No i rzecz jasna odtwarza Macarenę.

Dodatkowo osoba, która wygra aukcję, otrzyma El Alborotador – ciężką półstacjonarną wyrzutnię pocisków na bazie maszyny do podawania piłek.

  1. Link do aukcji

Na koniec, jak co roku, pragniemy podkreślić, że niezależnie od tego, czy zdecydujecie się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, biorąc udział w powyższych aukcjach, czy kupując w najbliższą niedzielę abonament, czy w jakikolwiek inny sposób, serdecznie dziękujemy za każdy grosz. I do zobaczenia za rok, na 31. finale WOŚP!

Redakcja GRYOnline.pl serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu aukcji charytatywnych firmom Bloober Team, Ubisoft i Cenega.

  1. Oficjalna strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy