Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 marca 2020, 15:00

GOL pojawi się na Pyrkonie i stworzy Strefę Gier! - felieton

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy ogłosić, że firma GRY-Online S.A. weźmie udział w tegorocznej edycji Pyrkonu – największego festiwalu fantastyki w Europie. Już w maju pojawimy się w Poznaniu, gdzie będziemy odpowiadać za Strefę Gier.

Wybieracie się na tegoroczny Pyrkon do stolicy Wielkopolski? Jeśli do tej pory nie braliście takiej opcji pod uwagę, to może my sprawimy, że jednak dokonacie zmiany planów. W dniach 8-10 maja odbędzie się kolejna edycja największego w Europie festiwalu szeroko pojętej fantastyki, a nasza firma będzie brać nim w czynny udział, odpowiadając za całą Strefę Gier. Już teraz możemy zdradzić, że na miejscu obecna będzie silna, kilkudziesięcioosobowa ekipa, reprezentująca zarówno nasz macierzysty serwis GRYOnline.pl, jak i doskonale znany Wam kanał tvgry.pl.

Spotkanie w Strefie Gier na Pyrkonie obfitować będzie w mnóstwo atrakcji. Nie dość, że na hali pojawią się rozmaici wystawcy, to na dodatek szykujemy też specjalną scenę, gdzie przez trzy dni będziemy pokazywać przedpremierowe produkcje, rozmawiać z zaproszonymi gośćmi, a także z Wami, bo do Poznania przyjeżdżamy przede wszystkim dla czytelników i widzów naszych serwisów. Obiecujemy, że będzie można z nami pogadać, przybić piątkę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Powoli dopinamy wszystkie aspekty tego tytanicznego z punktu widzenia naszej redakcji przedsięwzięcia i już niedługo rozpoczniemy ogłaszanie wszystkich zaplanowanych na maj niespodzianek.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że również w naszym kraju pojawił się problem związany ze światową ekspansją koronawirusa i obecna sytuacja dotycząca nadchodzących imprez masowych jest mocno niepewna. Na wypadek ewentualnych komplikacji z tym faktem związanych szykujemy alternatywny scenariusz, o którym dowiecie się więcej, gdy konieczne stanie się wcielenie go w życie. Do tego momentu wszystko pozostaje jednak „po staremu”, co oznacza, że widzimy się 8 maja w Poznaniu.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeśli spodobał Ci się ten tekst i chcesz otrzymywać go przed wszystkimi, zapisz się do naszego newslettera.