Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2022, 11:03

Goku i Naruto obok Vadera - takie rzeczy tylko w jednej grze po najnowszym patchu

Postacie z Dragon Balla zadebiutowały w popularnej grze sieciowej Fortnite za sprawą nowego patcha. Wraz z nimi na graczy czekają liczne nagrody.

W SKRÓCIE:
  • W Fortnite pojawili się bohaterowie znani z anime Dragon Ball.
  • Od wczoraj możecie grać jako Son Goku, Vegeta, Bulma i Beerus.
  • W grze trwa specjalne wydarzenie.

Multiversum MCU? MultiVersus od Warner Bros.? To przecież zwykłe płotki. Prawdziwie zwariowane połączenie marek, w którym nawet Son Goku może zaangażować się w walkę z Darthem Vaderem, jest tylko jedno. Po ostatniej aktualizacji Fortnite znów udowodnił, że jest pod tym względem naprawdę szaloną produkcją.

Dragon Ball zagościł w Fortnite

Wczoraj Fortnite otrzymał kolejną dawkę nowej zawartości w formie dodatkowych postaci. Są nimi bohaterowie popularnego anime Dragon BallSon Goku, Vegeta, Bulma i Beerus. To kolejna znana marka, która zagościła w produkcji Epic Games.

Z tej okazji w grze zorganizowano także specjalne wydarzenie „Moc wyzwolona”. W jego ramach będziecie mogli ukończyć siedem zestawów zadań, testujących Wasze umiejętności.

Wraz z zaliczaniem kolejnych sekwencji wzrastać będzie Wasz poziom mocy. Jednocześnie odblokujecie także kolejne Smocze Kule. To zaś przełoży się na liczne nagrody, takie jak plecak Smoczy Radar, emotki, graffiti i poziomy karnetu bojowego.

W grze zorganizowane zostaną także seanse wybranych odcinków Dragon Ball Super. Gracze będą mogli wejść na pokład specjalnego statku wycieczkowego i razem z innymi fanami serialu obejrzeć kultowe momenty z anime.

Jedyny taki crossover

Oczywiście wprowadzenie do Fortnite’a postaci z tak kultowej produkcji to spore wydarzenie. W skali całej gry jest to jednak tylko kontynuacja znanego od dawna trendu. Produkcja Epic Games jest przecież jedynym tytułem, w którym znajdziemy tak wielu znanych bohaterów, którzy pochodzą z rozmaitych franczyz i marek.

To zresztą jeden z czynników przyciągających do gry kolejnych odbiorców, na co wskazują sami fani. Rozgrywka w Fortnite to niepowtarzalna okazja, by sprawdzić, jak potoczyłaby się walka Dartha Vadera z Naruto, bądź Ricka Sancheza z Kapitanem Ameryką.

Pozostaje nam jedynie czekać aż do gry trafią kolejni znani bohaterowie. Być może z czasem zobaczycie tam także swoich ulubionych herosów.

  1. Fortnite – oficjalna strona
  2. Fortnite – poradnik do gry

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej