Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 marca 2021, 16:56

autor: Karol Laska

Gadżety z Godzilla vs. Kong zdradzają występ wrogiego potwora. Jest też nowy klip

Jedna z firm odzieżowych współpracujących z Warner Bros. nieco pospieszyła się z prezentacją produktów dotyczących filmu Godzilla vs. Kong i zdradziła występ wrogiego monstrum.

Po premierze pierwszego zwiastuna filmu Godzilla vs. Kong w sieci rozgorzała dyskusja na temat szczegółów fabularnych dzieła. Po pojedynczych klatkach zaprezentowanych w trailerze fani doszli do wniosku, że właściwym „czarnym charakterem” w produkcji Adama Wingarda będzie Mechagodzilla.

Dociekania internautów zostały najpewniej potwierdzone, i to z czystego przypadku, przez firmę odzieżową Heredia Clothing. Ta opublikowała w sieci swoje nowe produkty powiązane z marką Godzilla vs. Kong, na których możemy zobaczyć napis „Mechagodzilla”. Rozwiewa on chyba wszystkie wątpliwości co do jej faktycznej obecności w filmie. Post został co prawda usunięty, ale w Internecie nic nie ginie; zdjęcia ubrań szybko zaczęły krążyć po Twitterze.

Oprócz tego nieplanowanego wycieku treści, otrzymaliśmy też oficjalne nowe materiały promocyjne z filmu w postaci 30-sekundowego klipu, służącego jako wstęp do istniejącego już zwiastuna. Został on zmontowany nie tylko ze scen już nam znanych – widzimy na nim chociażby Konga eskortowanego w siatce przez helikoptery.

Godzilla vs. Kong pojawi się w kinach oraz na platformie HBO Max 31 marca 2021 roku.

  1. Strona internetowa filmu Godzilla vs. Kong