Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2018, 17:31

autor: Góral

God of War z datą premiery i nowym zwiastunem

Sony Interactive Entertainment poinformowało, że slasher God of War na konsolę PlayStation 4 ukaże się 20 kwietnia. Dodatkowo doczekaliśmy się nowego zwiastuna (z polskim dubbingiem) i szczegółów na temat edycji kolekcjonerskich gry.

God of War z datą premiery i nowym zwiastunem - ilustracja #1

Data premiery i nowy zwiastun

God of War w skrócie:
  • slasher na konsolę PlayStation 4;
  • ukaże się 20 kwietnia;
  • w sprzedaży pojawią się dwie edycje specjalne.

Firma Sony Interactive Entertainment ujawniła termin premiery wyczekiwanej gry God of War. Produkcja ukaże się 20 kwietnia na konsoli PlayStation 4. Przy okazji doczekaliśmy się też nowego zwiastuna, w polskiej wersji językowej. Szczegóły na temat lokalizacji mamy jednak poznać nieco później. Dodatkowo rozpoczęto przyjmowanie zamówień przedpremierowych. Składając pre-order, otrzymacie trzy dodatkowe tarcze: Puklerz Kuźni, Dokkenshieldr oraz Lśniącą Tarczę Elfiej Duszy. Do tego cyfrowa edycja zawiera kilka innych dodatków, w tym zbroję Przysięga Śmierci, tarczę Strażnik Wygnańca, cyfrowy komiks i album wydawnictwa Dark Horse oraz dynamiczny motyw.

Edycje specjalne

Oprócz daty premiery doczekaliśmy się też informacji o edycjach specjalnych gry. W sprzedaży pojawią się dwa tego typu wydania. Pierwszym jest Edycja Kolekcjonerska, która nie odbiega zbytnio od tej ujawnionej przez GameStop. Jej główną atrakcją będzie 9-calowa figurka Kratosa i Atreusa stworzona we współpracy z firmą Gentle Giant. Ponadto w pudełku znajdziemy mapę, ekskluzywny litograf, dwucalowe rzeźby braci Huldra, metalowe opakowanie na grę oraz cyfrowe dodatki (te same, co dodawane do opisanej wcześniej wersji z PlayStation Store).

Natomiast Edycja Limitowana zaoferuje grę, steelbook, album z grafikami koncepcyjnymi oraz cyfrowe dodatki (zbroja Przysięga Śmierci, tarcza Strażnik Wygnańca i dynamiczny motyw). Cen obu wydań nie ujawniono.

Edycja kolekcjonerska God of War. - God of War z datą premiery i nowym zwiastunem - wiadomość - 2018-01-23
Edycja kolekcjonerska God of War.
Edycja limitowana God of War. - God of War z datą premiery i nowym zwiastunem - wiadomość - 2018-01-23
Edycja limitowana God of War.