Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 marca 2022, 12:23

autor: Ania Orzech

God of War otrzyma serial live-action od Amazona. Twórcy The Expanse na pokładzie

Przedstawiciele platformy Amazon Prime Video prowadzą właśnie negocjacje z Sony w celu stworzenia serialu aktorskiego God of War. Zobacz, co już wiemy o planowanej adaptacji.

God of War doczeka się ekranizacji. Dla niektórych graczy będzie to świetna informacja, zaś inni woleliby pewnie o niej nie usłyszeć. Jak podaje serwis Deadline, przedstawiciele platformy streamingowej prowadzą właśnie negocjacje z Sony w celu ustalenia warunków przeniesienia serii na małe ekrany.

Serial God of War znajdzie się w dobrych rękach

Aby nie zawieść fanów gier, pieczę nad produkcją musiałaby sprawować naprawdę dobra i uznana ekipa filmowa. Z udostępnionych informacji wynika, że w projekt zostaną zaangażowani twórcy The Expanse - Mark Fergus i Hawk Ostby, a także producent Koła Czasu, Rafe Judkins.

W produkcji serialu uczestniczyć będą również Sony Pictures Television oraz PlayStation Productions.

Szczegóły dotyczące nadchodzącej ekranizacji nie są jeszcze znane. Tajemnicą pozostaje również to, czy akcja serialu rozegra się w starożytnej Grecji, czy też oprze się się na nordyckich przygodach Kratosa.

Jeśli doniesienia się sprawdzą, serial God of War będzie kolejną głośną adaptacją, która ukaże się w ofercie platformy Amazon Prime Video. W przygotowaniach znajdują się bowiem odcinkowe produkcje osadzone w uniwersach Fallouta i Mass Efecta.

Amazon Prime Video kupisz tutaj

Niebawem powinny pojawić się spekulacje na temat tego, kto powinien wcielić się w głównego bohatera. A Wy kogo widzicie w roli Kratosa? Dajcie znać w komentarzu.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.