Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2018, 10:19

autor: Góral

God of War - nowe zdjęcia limitowanej konsoli i edycji kolekcjonerskiej

W sieci pojawiły się zdjęcia limitowanej konsoli inspirowanej grą God of War oraz edycji kolekcjonerskiej tej produkcji.

- Tato, kupisz mi PS4? – Synek, później pogadamy. - God of War - nowe zdjęcia limitowanej konsoli i edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2018-03-19
- Tato, kupisz mi PS4? – Synek, później pogadamy.

Na początku miesiąca firma Sony ujawniła, że wraz z grą God of War na rynku zadebiutuje limitowana edycja konsoli PlayStation 4 Pro, nawiązująca do broni Kratosa – głównego bohatera produkcji. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem urządzenia, to warto zerknąć na jego zdjęcia opublikowane w serwisie AllGamesDelta (część z nich zobaczycie poniżej). Przypominamy, że tytuł wykorzysta możliwości oferowane przez najmocniejszą wersję PS4 i zaoferuje rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Osoby niedysponujące takim ekranem mogą liczyć na ładniejszą grafikę dzięki technice supersamplingu. Poza tym dojdzie jeszcze wsparcie dla technologii HDR.

Na witrynie zamieszczono również kilka zdjęć edycji kolekcjonerskiej. Możecie ją zamówić w niektórych polskich sklepach w cenie około 520 zł. W zamian otrzymacie oczywiście grę wraz z następującymi elementami:

  • 9-calową figurką Kratosa i Atreusa,
  • mapą,
  • ekskluzywną litografiką,
  • metalowym opakowaniem;
  • cyfrowymi dodatkami.

Premiera God of War odbędzie się 20 kwietnia. Gra będzie dostępna w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, a w Kratosa wcieli się Artur Dziurman.