Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2016, 12:16

autor: Góral

God of War bez prezentacji na PlayStation Experience

Cory Barlog, reżyser gry God of War, wyjawił, że studio Sony Santa Monica pojawi się na imprezie PlayStation Experience (3-4 grudnia), ale niestety bez rzeczonej produkcji. Na jej nowy pokaz będziemy musieli poczekać dłużej.

W dniach 3-4 grudnia odbędzie się impreza PlayStation Experience, na której firma Sony Interactive Entertainment zapewni sporo atrakcji dla wszystkich miłośników konsol PlayStation. Niestety wśród nich nie znajdzie się zapowiedziane podczas targów E3 2016 God of War. Cory Barlog, reżyser produkcji, przekazał smutną nowinę na Twitterze, ujawniając, że ekipa Santa Monica Studio pojawi się na miejscu, ale tylko po to, by spotkać się z fanami. Na nową prezentację „Boga Wojny” poczekamy dłużej, jednak konkretnego terminu nie zdradzono.

God of War bez prezentacji na PlayStation Experience - ilustracja #1

God of War to jedna z najważniejszych gier zmierzających na PlayStation 4. Produkcja pod wieloma względami będzie odbiegać od wcześniejszych odsłon serii. Przede wszystkim deweloperzy porzucą mitologię grecką, na rzecz skandynawskiej. Szczegóły fabularne nie są obecnie znane, ale dzięki pierwszemu materiałowi wideo wiemy, że ważną rolę w przygodzie odegra kilkuletni syn Kratosa. Ponadto twórcy zapewnili, że nie będzie to reboot cyklu, a jego kontynuacja, ale nie zdradzono żadnych konkretów na ten temat.

Choć gra w dalszym ciągu ma być efektownym, brutalnym slasherem, tak akcja będzie ukazywana z kamery umieszczonej bezpośrednio za plecami głównego bohatera. Ponadto rozgrywka zostanie uzupełniona elementami survivalowymi, a Kratos pożegna się z Ostrzami Chaosu na rzecz topora.

God of War ukaże się tylko na konsoli PlayStation 4 (i oczywiście PlayStation 4 Pro). Termin premiery nie jest jeszcze znany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

God of War

God of War