Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2020, 16:05

autor: AlexB

God of War 5 na PS5 - artykuł potwierdza prace nad grą

Wygląda na to, że w opublikowanym w lutym marcowym numerze oficjalnego magazynu PlayStation pojawiło się potwierdzenie, iż prace nad nową odsłoną cyklu God of War na konsolę PlayStation 5 już trwają. Mowa tu konkretnie o sesjach motion-capture.

God of War 5 na PS5 - artykuł potwierdza prace nad grą - ilustracja #1
Wygląda na to, że mamy oficjalne potwierdzenie, iż prace nad nową częścią God of War już trwają.

Po ogromnym sukcesie gry God of War z 2018 roku raczej nikt nie ma wątpliwości, że kolejna odsłona przygód Kratosa powstanie. Pytanie tylko, kiedy będziemy mogli w nią zagrać? Zdjęcia ze stycznia tego roku sugerowały, że sesje motion-capture do tytułu już się rozpoczęły. Nie mieliśmy jednak wówczas żadnego potwierdzenia, że tak faktycznie jest, jedynie spekulacje społeczności. A przynajmniej tak nam się wydawało. Wygląda bowiem na to, że owo potwierdzenie pojawiło się już w lutym na łamach brytyjskiej wersji PlayStation Official Magazine. Otóż w podpisie jednego ze zdjęć upiększających artykuł o PlayStation 5 znalazła się informacja, że nowy God of War, przeznaczony właśnie na tę konsolę, już powstaje, a studio Santa Monica pracuje obecnie nad motion-capture.

God of War 5 na PS5 - artykuł potwierdza prace nad grą - ilustracja #2
Źródło: Reddit

Rzecz jasna żadne szczegóły nie zostały ujawnione. Na te musimy poczekać na pierwszą oficjalną zapowiedź kolejnej części God of War. Niewykluczone, że jest ona kwestią bliższej niż dalszej przyszłości.

  1. Oficjalna strona internetowa gry God of War
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach