Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2018, 20:23

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Ghost Recon Wildlands - jutrzejsza aktualizacja Extended Ops doda lootboxy i rozbuduje tryb PvP

25 stycznia na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach ukaże się aktualizacja Extended Ops do gry Ghost Recon: Wildlands. Znajdziemy w niej m.in. nowy tryb i dwie mapy do trybu PvP oraz "skrzynie bitewne" z elementami kosmetycznymi.

Ghost Recon Wildlands - jutro ukaże się aktualizacja Extended Ops  - ilustracja #1

Fani wydanej w marcu 2017 roku gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otrzymają jutro kolejną darmową aktualizację – poinformowała firma Ubisoft. Patch Extended Ops ukaże się od razu na wszystkich docelowych platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Na sprzęcie Sony i Microsoftu łatka ważyć będzie około 13,5 GB. Natomiast na PC-tach od 8 GB (Steam) do 14 GB (Uplay). Jak na zwykłą aktualizację to całkiem sporo, ale deweloperzy wprowadzą w niej kilka fajnych nowości.

Aktualizacja Extended Ops w skrócie:
  • tryb Ewakuacja;
  • dwie mapy – Instytut oraz Garaż;
  • zmiany w klasach postaci;
  • zmiany na mapach;
  • skrzynie bitewne.

Przede wszystkim doczekamy się trybu Ewakuacja, w którym drużyny starają się uratować jednego z dwóch znajdujących się na mapie zakładników, albo przeszkodzić przeciwnikom w jego odbiciu. Ponadto pojawią się dwie mapy przeznaczone do rozgrywki w tej formie zabawy – Instytut oraz Garaż. Deweloper wprowadzi też skrzynie bitewne, o których wspomniano przed kilkoma dniami. Jak czytamy w opublikowanym komunikacie: „mają one być dodatkowym sposobem na gromadzenie przedmiotów kosmetycznych zarówno w kampanii, jak i w Ghost War”.

To tyle, jeżeli chodzi o zupełne nowinki. Pozostałe zmiany dotyczą już znanych elementów. Np. broń z dodatku Fallen Ghosts będzie dostępna w kampanii z „podstawki”. By z niej korzystać musicie mieć zainstalowane rozszerzenie.

Do tego dochodzą zmiany w klasach postaci (np. zmniejszenie zdrowia u Predatora), mapach (m.in. zablokowanie górnego obszaru głównego budynku w lokacji Baza w dżungli) czy grze rankingowej (chociażby wyliczanie stopnia matchmakingu na końcu meczu, a nie na końcu rundy jak do tej pory).

Jeżeli jesteście ciekawi pozostałych zmian, to odsyłamy Was do oficjalnej rozpiski.

Zawartość jutrzejszej aktualizacji. - Ghost Recon Wildlands - jutro ukaże się aktualizacja Extended Ops  - wiadomość - 2018-01-24
Zawartość jutrzejszej aktualizacji.